امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 4 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:53 | تعداد بازدید : 3670 نفر | امتیاز خبر :
 • مانور پناهگیری و خروج ایمن در پیشوا

  مانور پناهگیری و خروج ایمن توسط جمعیت هلال احمر با همکاری آموزش و پروش شهرستان برگزار شد. به گزارش ندای پیشوا؛ به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل آموزش و مانور پناهگیری، خروج ایمن ...

  مانور پناهگیری و خروج ایمن توسط جمعیت هلال احمر با همکاری آموزش و پروش شهرستان برگزار شد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل آموزش و مانور پناهگیری، خروج ایمن در کانون دانش آموزی این جمعیت (مدرسه دخترانه دیانت در روستای طارند این شهرستان) توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا و دیگر دستگاه های مسئول برگزار شد.
  مانور زلزله در پیشوا برگزار شد + تصاویر
  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا گفت: به منظور آمادگی هر چه بیشتر دانش آموزان در مواقع حساس و توان افزایی آنان در مقابله با شرایط خاص، مانور آمادگی و روش‏های پناه‏گیری در سوانح با هماهنگی و همکاری آموزش و پرورش، در کانون دانش آموزی این جمعیت اجرا شد.

  اجرای طرح نه به اعتیاد جوانان هلال احمر پیشوارابطی ادامه داد: این مانور با هدف آشنایی دانش آموزان با راه های مقابله با بحران ها، عملیات امداد و نجات و کمک به دانش آموزان مصدوم، به اجرا درآمد.
  وی تصریح کرد: آمادگی جامعه برای مقابله با هرگونه تهدیدات و حوادث و مصون سازی جامعه در برابر آن، از اولویت های پدافند غیرعامل است که این آمادگی با آموزش و تمرین حاصل می شود.
  در این مانور رئیس آموزش و پرورش شهرستان پیشوا گفت: ضمن تقدیر از عملکرد جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا در آموزش و اجرای مانور، دانش آموزان را به فراگیری اصول اولیه امدادی برای حفظ جان خود و خانواده توصیه نمود.

   

   

  آموزش پدافند غیر عامل در طارند پیشوا

  آموزش پدافند غیر عامل در طارند پیشوا

   

  ۷۱۲ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای