امروز : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۴ اسفند, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۳:۲۵ | تعداد بازدید : 19713 نفر | امتیاز خبر :
 • مانور ویژه آمادگی ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان پیشوا برگزار شد

  مانور آمادگی اعضای ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی پیشوا در طرح استقبال از بهار ۹7، در ورودی شهر پیشوا آغاز و هر یک از دستگاه‌های حاضر در مانور میزان آمادگی و امکانات موجود ...

  مانور آمادگی اعضای ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی پیشوا در طرح استقبال از بهار ۹۷، در ورودی شهر پیشوا آغاز و هر یک از دستگاه‌های حاضر در مانور میزان آمادگی و امکانات موجود را برای اجرای طرح نوروزی به نمایش گذاشتند.
  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛قبل از ظهر امروز مانور طرح استقبال از بهار ۹۷، در پیشوا برگزار شد و هر یک از دستگاه های حاضر در مانور میزان آمادگی و امکانات موجود را برای اجرای طرح نوروزی به نمایش گذاشتند.

  در این مانور  فرمانداری، هلال احمر، اورژانس، پلیس راه، اداره کل راه و شهرسازی، شهرداری ، امدادخودرو ، اداره کل میراث فرهنگی ، اورژانس  سایر دستگاه های مرتبط حضور داشتند.

  فرماندار شهرستان پیشوا ضمن بازدید از امکانات موجود، بر ارائه خدمات مناسب به مسافران نوروزی اظهار داشت:امسال باید به گونه ای ارائه خدمات دهیم که در پایان تعطیلات نوروز به عنوان یکی از شهرستانهای برتر کشور شناخته شویم.

  وی افزود: مسئولان این ستاد به عنوان نمایندگان مردم پیشوا موظفند که به بهترین شکل ممکن از میهمانان نوروزی پذیرایی کرده که مهیمانان پس از بازگشت به شهر و دیارشان خاطره خوشی را از پیشوا همراه داشته باشند.

   محمدی گفت: بر اساس دستورالعمل های موجود، وظایف هر کدام از دستگاه های عضو ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی مشخص و تعیین شده که به آنها ابلاغ نیز شده است.

  فرماندار پیشوا در پایان گفت:فعالیت این ستاد از امروز رسما آغاز شده و تا پایان تعطیلات نوروز ۹۷ ادامه می یابد و از کلیه مسئولان عضو این ستاد انتظار می رود که نسبت به وظایفشان اشرافیت کامل را داشته باشند.

   

  ۵۹۶ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای