امروز : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۰ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۵۳ | تعداد بازدید : 460 نفر | امتیاز خبر :
 • مافیای کنکور و موسسات مثلا کمک آموزشی

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛یک نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به درآمد مافیای کنکور، اظهار کرد: با توجه به گستردگی دانش‌آموزان متوسطه دوم، تعداد دروس و هزینه‌های موردنیاز برای شرکت ...

  مافیای کنکور و موسسات مثلا آموزشی

  درباره مافیای کنکور و موسسات مثلا کمک‌ آموزشی که تجارت هزاران میلیاردی هشدار های زیادی داده شده است که باید جدی گرفته شود.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛یک نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به درآمد مافیای کنکور، اظهار کرد: با توجه به گستردگی دانش‌آموزان متوسطه دوم، تعداد دروس و هزینه‌های موردنیاز برای شرکت در کلاس‌ها می‌توان درآمدهای حاصله را محاسبه کرد؛ با حساب سرانگشتی مشخص می‌شود رقم مذکور بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان در سال است.

  وی افزود:مافیای کنکور در تدوین کتاب‌های آموزشی شرکت فعال هستند

  عضو فراکسیون ولایی مجلس با بیان اینکه مافیای کنکور در تدوین کتاب‌های آموزشی نیز فعال هستند، خاطرنشان کرد: تهیه کتب تستی سودهای هنگفتی ایجاد می‌کند و به نوعی تجارت تبدیل شده است.

  وی با انتقاد از تبلیغاتی که از موسات آموزشی در حوزه کنکور در رسانه ملی پخش می‌شود، اضافه کرد: در برخی از تبلیغات با پرداخت پول به تعدادی از نفرات برتر کنکور از آنها خواسته می‌شود که از مزایای موسسات آموزشی خاصی صحبت کنند در حالیکه این فرد حتی یکبار نیز در کلاس‌های موسسه مذکور شرکت نکرده است.

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پخش تبلیغات در راستای ترغیب داوطلبان ورود به کنکور برای شرکت در کلاس‌های آموزشی از رسانه ملی به سوءاستفاد‌ه‌گران کمک کرده است.

  وی گفت:صدا و سیما باید این تبلیغات دروغین و فریب دهنده را ممنوع کند.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای