امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۰ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۰۹:۴۶ | تعداد بازدید : 17971 نفر | امتیاز خبر :
 • لزوم پرداختن مبلغین به آسیب های اجتماعی در ماه محرم

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در مجمع طلایه داران تبلیغ در جمع مبلغین شهرستان پیشوا ضمن تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام ...

  لزوم پرداختن مبلغین به آسیب های اجتماعی در ماه محرم

  امام جمعه پیشوا گفت:از ظرفیت ماه محرم برای کاهش آسیب های اجتماعی استفاده کنید.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در مجمع طلایه داران تبلیغ در جمع مبلغین شهرستان پیشوا ضمن تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین ع اظهار داشت:وقتی خداوند متعال ،انسان کامل و امام بر حق خود،سیدالشهدا ع را فدای امر مهمتری همچون دین می نماید باید نسبت به دین دلسوز باشیم،حرکت سیدالشهدا بهره برداری به نفع دین است.

  وی افزود:مبلغین باید بهترین بهره برداری فردی ،اجتماعی و سیاسی را از این ایام به نفع دین و دیانت داشته باشند و ما باید دار و ندار خود را فدای دین کنیم.
  امام جمعه پیشوا گفت:پرداختن به بحث خانوادگی در سبک زندگی اسلامی باید مدنظر قرار گیرد چراکه سیدالشهدا با خانواده خود دین را نجات بخشید.

  وی در ادامه با اشاره به اینکه باید از فرصت محرم برای کاهش آسیب های اجتماعی بهره گیری کنیم بیان داشت: اگر هر روحانی جلوی یک طلاق، یک اعتیاد و یک فساد و فحشا را بگیرد، بسیاری از این آسیب ها کاهش می یابد.
  باقری افزود:در خصوص توسعه فرهنگ انقلابی عاشورا، ترویج ازدواج آسان، تبلیغ به استفاده از کالای ایرانی، ترویج اسلام انقلابی و تنویر افکار عمومی در خصوص نفوذ دشمنان مورد توجه قرار گیرد، دشمن خواص و عوام را هدف قرار داده است.
  امام جمعه پیشوا در پایان با بیان شیوه های نوین در تبلیغ و تاکید بر ارتباط چهره به چهره و تاثیر آن در مخاطبان بخصوص جوانان گفت: در هیات های مذهبی حضور داشته باشید و با مردم و جوانان ارتباط چهره به چهره داشته باشید ،همچنین مبلغین ، فضای مجازی و شیوه ها و سبک های نوین تبلیغ را در نظر داشته باشند

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای