امروز : پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 16 ژانویه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 16:54 | تعداد بازدید : 3316 نفر | امتیاز خبر :
 • لزوم هم‌افزایی و پیگیری جدی برای عملیاتی شدن مصوبات شورای فرهنگ عمومی پیشوا

  فرماندار پیشوا گفت: مصوبات شورای فرهنگ عمومی پیشوا باید با جدیت پیگیری و عملیاتی شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا,حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست شورای فرهنگ عمومی اظهار داشت: شورای فرهنگ ...

  فرماندار پیشوا گفت: مصوبات شورای فرهنگ عمومی پیشوا باید با جدیت پیگیری و عملیاتی شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا,حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست شورای فرهنگ عمومی اظهار داشت: شورای فرهنگ عمومی به‌عنوان یک نهاد بالادستی و سیاست‌گذار باید موجبات تثبیت و تقویت بنیان‌های فرهنگی و هویتی شهرستان را فراهم آورد که دستیابی به این مهم با نگاه تخصصی و موشکافانه به موضوعات میسر می‌شود.

  وی افزود:بازخورد و اثرگذاری مصوبات شورای فرهنگ عمومی باید توسط کمیته‌ای بی‌طرف مورد نقد، آسیب‌شناسی و دقت قرار گیرد تا شاهد بروز نمودهای عینی تصمیمات در سطح جامعه باشیم.

  عباسی تصریح کرد: دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی باید رویکرد فعالانه‌تری اتخاذ و مصوبات را تا حصول نتیجه، با قوت پیگیری نماید و در این میان همکاری و هم‌افزایی بین همه بخش‌ها نیز باید تقویت شود برگزاری مستمر کارگروه‌های ذیل شورا و بررسی دقیق و کارشناسی مسائل بسیار مهم است، به‌ویژه کارگروه جهش تولید که می‌تواند فرهنگ‌سازی خوبی در راستای رشد و توسعه اقتصادی منطقه داشته باشد.

  وی ادامه داد: در ایام الله دهه فجر، متولیان و فعالان فرهنگی، اجتماعی و سیاسی شهرستان باید از ظرفیت فضای مجازی به‌ویژه شبکه شاد برای تعمیق گفتمان انقلاب اسلامی در بین خانواده‌ها به بهترین شکل بهره گیرند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=68461&preview=true لینک کوتاه

   237 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای