امروز : سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 9 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:52 | تعداد بازدید : 4987 نفر | امتیاز خبر :
 • لزوم رعایت اصول بهداشتی در ناوگان حمل ونقل عمومی پیشوا/برپایی تجمعات ممنوع

  فرماندار پیشوا با اشاره به این که برپایی تجمعات در پیشوا ممنوع است گفت: ناوگان حمل ونقل عمومی پیشوا باید تمام  اصول بهداشتی را رعایت کنند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به این که برپایی تجمعات در پیشوا ممنوع است گفت: ناوگان حمل ونقل عمومی پیشوا باید تمام  اصول بهداشتی را رعایت کنند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جلسه ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: بعد از مهار اولیه ویروس در سراسر کشور برخی از مردم و حتی مسوولان با تصور شکست کرونا از رعایت محدودیت ها و نکات بهداشتی صرف نظر کردند که نتیجه آن اوج گیری مجدد بیماری طی روزهای اخیر است.

  وی افزود: با توجه به خطر شیوع گسترده بیماری در منطقه برپایی هرگونه تجمع ممنوع است و مردم باید با حس مسئولیت پذیری از برگزاری مراسم شادی و عزا به صورت خصوصی جدا اجتناب کنند.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: در خصوص ناوگان حمل ونقل عمومی رانندگان باید برای حفظ سلامت خود و مسافران ماسک زده و شهرداری شرایطی را فراهم کند تا فاصله گذاری در تاکسی ها رعایت شود.

  وی ادامه داد: ماسک زدن برای کارکنان و ارباب رجوع در ادارات الزامی است و باید با به کارگیری سیستم نوبت دهی از ازدحام جمعیت جلوگیری کرده و برگزاری جلسات نیز به حداقل برسد.

  عباسی گفت: نمی توان خدمت رسانی را تعطیل کرد و مردم باید همکاری بیشتری در رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری به ویژه در مکان های شلوغ مانند بانک ها و دفاتر پیشخوان داشته باشند.

  http://nedayepishva.com/?p=63876&preview=true لینک کوتاه

   

  ۷۹ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای