امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 16 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 15:36 | تعداد بازدید : 665 نفر | امتیاز خبر :
 • لزوم تعریف پروژه های جدید در پیشوا / آمار جمعیتی استان تهران بروز رسانی می شود

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به لزوم تعریف پروژه های جدید در پیشوا گفت: آمار جمعیتی استان تهران بروز رسانی می شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مسعود ...

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به لزوم تعریف پروژه های جدید در پیشوا گفت: آمار جمعیتی استان تهران بروز رسانی می شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه استان تهران در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان پیشوا اظهار داشت: با توجه به کمبودهای شهرستان پیشوا دستگاه های تخصصی استان باید پای کار بیایند و ضمن برگزاری جلسه مشترک با حضور فرماندار و مسئولان امر پروژه های جدید برای این شهرستان تعریف شود.

  وی افزود: به منظور حفظ شان کارکنان دولت و ارائه خدمات مطلوب به مردم عزیز احداث مجتمع اداری یکی از اولویت های شهرستان پیشوا است که باید در دستور کار قرارگرفته و فرایند آن به سرعت طی شود.

  شفیعی تصریح کرد: در شهرستان پیشوا فعالیت های تولیدی قابل توجهی در بخش کشاورزی و دامپروری وجود دارد و باید مسئولیت های اجتماعی و زمینه مشارکت مردم برای توسعه فعالیت ها تقویت شود که تحقق این مهم نیازمند کارهای ترویجی و آگاهی بخشی است.

  وی گفت: برای توانمندی شهرستان از نظر منابع تمامی ظرفیت های موجود در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان را به کار می گیریم تا ضعف و عقب ماندگی موجود به حداقل برسد توسعه راه های ارتباطی یکی از خواسته های مردم و مسئولان شهرستان و از پیشران توسعه است که بر همین اساس این موضوع را در دستورکار قرار می دهیم در استان تهران معدود شهرستان هایی همچون پیشوا وجود دارد که دارای چنین غنای فرهنگی و هویتی باشد.

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران بیان کرد: شهرستان پیشوا آنگونه که باید در استان تهران معرفی نشده است که می توان با توسعه بوم گردی و سوق دادن گردشگران به این سمت ظرفیت های شهرستان را بیشتر از گذشته معرفی و پیشوا را به یک نماد تمدنی تبدیل کرد تا بیانگر پیشینه تاریخ و تمدن استان تهران باشد.

  وی ادامه داد: راه اندازی روستا بازارها  در استان تهران به خصوص مناطقی که قابلیت کشاورزی دارند یک فرصت محسوب می شود و می تواند بخش کشاورزی را معرفی و محصول تولیدکنندگان را در اختیار مردم و مصرف کننده قرار دهد با توجه به مغایرت آمار جمعیتی سرشماری با آمار فعلی و مدت زمان باقی مانده تا سرشماری سال ۱۴۰۵ در نظر داریم تا جمعیت استان تهران را به روش سطحی مبنا احصا کنیم.

  وی گفت: استان تهران بیشترین تغییرات جمعیتی را در کشور دارد و برهمین اساس مدل بومی بر نظام های سطحی مبنا که نیاز به سرشماری سنتی ندارد به صورت پایلوت کشاورزی در این استان اجرا می شود تا فاصله بین داده های رسمی و داده های ملموس و واقعی جبران شود.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=68996&preview=true لینک کوتاه

   62 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای