امروز : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 12 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:55 | تعداد بازدید : 1011 نفر | امتیاز خبر :
 • لزوم ایجاد کتابخانه های جدید روستایی در پیشوا

  معاون سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا از لزوم ایجاد کتابخانه های جدید روستایی در پیشوا خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سیروس جعفری معاون سیاسی وانتظامی فرماندار شهرستان پیشوادر نشست انجمن کتابخانه های ...

  معاون سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا از لزوم ایجاد کتابخانه های جدید روستایی در پیشوا خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سیروس جعفری معاون سیاسی وانتظامی فرماندار شهرستان پیشوادر نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان  اظهار داشت: صرف اعتبارات در حوزه کتابخوانی وآموزش هزینه نیست بلکه یک نوع سرمایه گذاری است.

  وی افزود: اگر ایراداتی در فرهنگ و رفتار جامعه وجود دارد به دلیل کم کاری در زمینه کتاب و کتابخوانی است آموزش و پرورش و کتابخانه دو نهاد اثرگذار در رشد و بالندگی جوامع محسوب شده و مستلزم توجه ویژه سیاست گذاران و تصمیم سازان کشور هستند.

  جعفری تصریح کرد: در آینده کشورهای قدرتمند به حساب می آیند که نیروی انسانی قوی،مبتکر،خلاق و متخصص داشته باشند و این مهم با تقویت زیرساخت های آموزشی و فرهنگی محقق می شود.

  وی گفت: دهیاری ها باید در حوزه مسائل فرهنگی به ویژه راه اندازی کتابخانه ورود کرده و صرفا به اقدامات عمرانی اکتفا نکنند شهرداری و شورای اسلامی شهر نسبت به پرداخت سهم تکلیفی نیم درصد از محل درآمدهای خود همراهی بیشتری با نهاد کتابخانه های عمومی داشته باشند.

   

  http://nedayepishva.com/?p=66995&preview=true لینک کوتاه

   

   116 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای