امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 15 فوریه, 2014 | ساعت انتشار خبر : 14:54 | تعداد بازدید : 840 نفر | امتیاز خبر :
 • کشف دو هزار لیتر گازوئیل قاچاق در پیشوا

  جانشين فرماندهي انتظامي شهرستان پيشوا از کشف 2000 ليتر گازوئيل قاچاق در راستاي مقابله با قاچاق سوخت و جلوگيري از هدر رفتن سرمايه هاي ملي، توسط پليس آگاهي اين شهرستان خبر داد. به ...

  جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان پیشوا از کشف ۲۰۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق در راستای مقابله با قاچاق سوخت و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه های ملی، توسط پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سروان بهزاد عبدیان جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان پیشوا با اعلام این خبر گفت: در راستای مقابله با قاچاق فرآورده های نفتی، بنابر اعلام منابع و مخبرین مبنی بر سوخت گیری گازوئیل قاچاق دریکی از پمپ بنزین های حاشیه شهر پیشوا ، مأموران پلیس آگاهی بررسی موضوع را دستور کار خود قرار دادند.

  وی با اشاره به شناسائی مخفی گاه سوخت قاچاق در یک دامداری متروکه افزود: با شناسایی محل، ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی ماموران اداره تعزیرات در محل حاضر و مشاهده کردند ، یکدستگاه خودرو در حال تخلیه سوخت گازوئیل به داخل تانکر می باشد.

  این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری و اعزام متهم به دادگاه تعزیرات حکومتی و توقیف خودرو تصریح کرد: در بازرسی از این محل دو هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف شد.

   336 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای