امروز : یکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 2 جولای, 2022 | ساعت انتشار خبر : 10:43 | تعداد بازدید : 2484 نفر | امتیاز خبر :
 • قیمت نان گران نشده است/ جمع‌آوری تعداد محدودی از کارتخوان‌های هوشمند به دلیل نقص نرم‌افزاری در پیشوا

  فرماندار پیشوا گفت: تعداد محدودی از کارتخوان‌های هوشمند به دلیل نقص نرم‌افزاری در پیشوا جمع آوری شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ابراهیم تاجیک‌نوری فرماندار پیشوا اظهار داشت: قیمت انواع نان همچنان به ...

  فرماندار پیشوا گفت: تعداد محدودی از کارتخوان‌های هوشمند به دلیل نقص نرم‌افزاری در پیشوا جمع آوری شد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ابراهیم تاجیک‌نوری فرماندار پیشوا اظهار داشت: قیمت انواع نان همچنان به روال سابق بوده و هیچ افزایش قیمتی صورت نگرفته است‌.
  با اجرای طرح هدفمندسازی یارانه آرد و بر اساس سیاست‌های‌ ملی، مقرر گردید تمامی نانوایی‎‌ها به دستگاه‌ کارتخوان هوشمند مجهز شوند و با نرم‌افزارهای پیش بینی شده بر روی این دستگاه‌‌ها، به محض فروش نان، یارانه نان از طرف دولت به حساب نانوا واریز شود.
  وی افزود: در همین راستا، تعدادی از نانوایی‌های شهرستان پیشوا به دستگاه‌های کارتخوان جدید مجهز شدند ولی بلافاصله گزارش گردید که در ۵ واحد نانوایی به دلیل نقص نرم‌افزاری، قیمت واقعی نان با مبلغ کسر شده از حساب مشتری متفاوت است.
  وی گفت: با قید فوریت دستور لازم برای جمع‌‌آوری این کارتخوان‌ها صادر شد و به زودی مشکل مرتفع می‌گردد.
  وی ادامه داد: به مردم عزیز این اطمینان را می‌دهیم که در حال حاضر قیمت نان به هیچ عنوان افزایش نخواهد یافت در نانوایی‌هایی که مجهز به کارتخوان هوشمند هستند، نان فقط از طریق کارت بانکی به فروش می‌رسد و شهروندان نمی‌توانند از طریق وجه نقد اقدام به خرید نان نمایند  مردم شریف شهرستان پیشوا می‌توانند مشکلات و شکایات خود در این زمینه را از طریق شماره تلفن ۳۶۷۳۲۴۹۴ با واحد بازرسی فرمانداری در میان بگذارند.

   53 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای