امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۰۹:۴۲ | تعداد بازدید : 3900 نفر | امتیاز خبر :
 • قیام مردم پایتخت برای تغییر وضع موجود/موج حماسه حمایت از «رئیسی» به تهران رسید/شمار حاضران در مصلی از مرز ۳۰۰ هزار نفر گذشت+ تصاویر

  بالغ بر سیصد هزار نفر از مردم پایتخت پس از سونامی دیروز اصفهان برای حمایت از حجت‌الاسلام رئیسی در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) حضور داشتند.       به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،پس از سونامی مردم ...

  بالغ بر سیصد هزار نفر از مردم پایتخت پس از سونامی دیروز اصفهان برای حمایت از حجت‌الاسلام رئیسی در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) حضور داشتند.

   

  13960226001921_PhotoL

   

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،پس از سونامی مردم اصفهان در حمایت از رئیسی ،دیروز سه‌شنبه نوبت به مردم تهران رسید تا آن را تکرار کنند.

  ـ صدها هزار نفر از مردم تهران از ظهر دیروز خود را به مصلای تهران رسانده تا حمایت خود را از کاندیدای جبهه انقلاب اعلام کنند.

  ـ این گزارش حاکی است اقشار مختلف مردم یک ساعت مانده به آغاز مراسم در مصلای تهران حضور یافتند و تمامی خطوط منتهی به مصلی پر از ازدحام گزارش شده است.

  – شبستان مصلای تهران مملو از جمعیت است. همچنین بخاطر بسته شدن درهای مصلا بخش اعظم جمعیت در بیرون از فضای مصلی حضور دارند.

  ـ همایش بزرگ نیروهای انقلاب در حمایت از حجت‌الاسلام رئیسی ساعت ۱۶/۵۰ دقیقه با قرائت قرآن آغاز شد.

  ـ در ابتدای این همایش مجری با لحنی کنایه آمیز گفت: «ما آمده ایم دیوارها را برداریم؛ آقای روحانی! آقایان اینجا سکوت می‌کنند و شما به شور و هیجان دختران گوش کنید».

  ـ برخی از حاضرین در این همایش هم دست نوشته‌ای با عنوان «از رای به روحانی پشیمانیم» در دست دارند.دست نوشته‌هایی با مضامینی انتقادی به دولت در دست مردم است.

  ـ این روزها در جای جای کشور حضور پررنگ خانم‌ها با ظاهر و پوشش‌های متفاوت در سخنرانی‌های رییسی یک پیام جدی را برای روحانی دارد که استراتژی دیوارش شکست خورده است!

  مردم دریافته‌اند که دیوار کشیدن در پیاده‌رو بین خانم‌ها و آقایان دروغ و تهمتی بود که روحانی به رییسی نسبت داد و حالا مردم عزم خود را جزم کرده‌اند که دیوار فساد و رانت و اشرافی‌گری را خراب کنند!

  ـ قرار است «سید ابراهیم رئیسی» و «محمدباقر قالیباف» در این مراسم سخنرانی کنند.

  برخی از شعارهایی که هواداران رئیسی – قالیباف در اجتماع بزرگ مصلی تهران سر می دهند:

  ـ سلام بر رئیسی؛ درود بر قالیباف

  ـ ممنون از این اتحاد؛ دولت ضد فساد

  ـ رئیسی قالیباف؛ مبارکه ائتلاف

  ـ ملت اومد تو میدون؛ خداحافظ فریدون

  ـ نه آبی و نه نانی؛ خداحافظ روحانی

  ـ آخر هفته ؛روحانی رفته

  ـ سلام بر سه سید حسینی؛ رئیسی، خامنه ای، خمینی

  ـ نه پسرفت نه درجا؛ نگاه ما به فردا

  ـ سیدابراهیم رئیسی پس از ورود به مصلی، دست قالیباف را مقابل جمعیت بالا برد و حاج منصور ارضی شال سبز سیادت را بر دوش رئیسی انداخت.

  ـ منصور ارضی بعد از اینکه شال سبز سیدی را بر دوش رئیسی انداخت قالیباف را هم در آغوش گرفت

  ـ همزمان با شروع سخنرانی قالیباف، شعار قالیباف دوست داریم از سوی جمعیت سرداده شد.

  ـ پرویز شیخ‌طادی در اجتماع پرشور حامیان سید ابراهیم رئیسی در مصلی تهران حضور یافت.

  قالیباف: با برادر عزیزم ائتلاف کردیم برای تغییر وضع موجود/ قرار نبود وعده بدهند و عمل نکنند

  محمدباقر قالیباف در این اجتماع بی‌نظیر گفت: ما در این روزهای حساس و سرنوشت‌ساز به این نتیجه رسیدیم که برای پایان دادن به دولت چهار درصدی ها و وضع موجود با دوست ۴۰ ساله و برادر عزیزم ائتلاف کنیم.

  رئیسی: آقای روحانی! چرا شب انتخابات یاد افزایش مستمری‌ها افتادید؟/ قیمت حامل‌های انرژی را افزایش دادید اما به مردم چیزی اضافه نکردید

  کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خطاب به دولتمردان گفت: چرا شب انتخابات یاد افزایش مستمری‌ها افتادید؟ چرا قیمت حامل‌های انرژی را افزایش دادید اما به مردم چیزی اضافه نکردید؟

  برخی از حاشیه‌های این مراسم را در زیر می‌خوانید:

  *در حالی که  میدان امام اصفهان مملو از جمعیت بود،  جمعیت مشابه و ۳۰۰ هزار نفری تکرار شد و جمعیت با شعار «سونامی اصفهان رسید به تهران» نسبت به این مساله ابراز خرسندی کردند.

  *در مراسم دیروز مردم با آوردن صندوقی با عنوان «صندوق حمایت از دختر مظلوم وزیر آموزش‌وپرورش» اعتراض خود را نسبت به واردات دختر وزیر اعلام کردند.

  *برخی از مردم پلاکاردی با عنوان «سلام بر سه سید حماسی؛ خمینی و خامنه‌ای، رئیسی» با عکس امام، رهبری و سید ابراهیم رئیسی به دست داشتند.

  *حاج منصور ارضی که شال سبز سیادت را بر گردن سید ابراهیم رئیسی انداخته بود، پیش از شروع سخنرانی فرازی از زیارت عاشورا را قرائت و تاکید کرد در ابتدای مراسم باید سلامی به «ارباب» بدهیم و جمعیت نیز با او همنوا شد.

  *در حین صحبت‌های قالیباف و رئیسی وقتی که انتقادهایی را به دولت فعلی مطرح می‌کردند، جمعیت با شعار «آخر هفته روحانی رفته» با سخنرانان مراسم همنوایی می‌کردند.

  1940055 1940074 1940075  1940054

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای