امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 19 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 22:44 | تعداد بازدید : 1239 نفر | امتیاز خبر :
 • قوه قضائیه در جمهوری اسلامی امید مردم است که حق مظلوم را از ظالم می گیرد

  امام جمعه پیشوا گفت: در جمهوری اسلامی ایران قوه قضائیه امید مردم است که می تواند حق مظلومین را از مفسدین و ظالمین بگیرد/ به گزارش ندای پیشوا, حجت الاسلام و المسلمین روح ...

  امام جمعه پیشوا گفت: در جمهوری اسلامی ایران قوه قضائیه امید مردم است که می تواند حق مظلومین را از مفسدین و ظالمین بگیرد/

  به گزارش ندای پیشوا, حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در نمازجمعه این هفته که با رعایت پروتکل های بهداشتی در مصلی حرم جعفربن موسی الکاظم(ع) برگزار شد اظهار کرد: مهدویت امروزه در جامعه مورد غفلت قرار گرفته است و طبق روایات، غیبت حضرت ولیعصر “عج” از آزمایشات الهی می باشد و این صبر حضرت بر بلاهاو این آزمایش است که نجات دهنده مومنین و امت اسلام است.

  وی افزود: غیبت امتحانی است که علاوه بر امام معصوم، برای جامعه هم می باشد و باید صبر کنند و در این مسیر بسیاری ریزش می کنند و دوام نمی آورند ما از حکمت های قبل از ظهور حضرت چیزی نمی دانیم و تکلیفمان صبر کردن است.

  حجت الاسلام باقری عنوان کرد: ماه ذالقعده ماه ولادت حضرت معصومه “سلام الله علیها” و ولادت امام رضا “علیه الاسلام” است و دهه کرامت را در این ماه داریم و در این ماه باید درس کرامت و تمرین کرامت را بیشتر انجام دهیم.

  وی ادامه داد: حضرت معصومه “سلام الله علیها” همانند حضرت زینب”سلام الله علیها” مبارزه می کردند و در طول زندگی خود و در زمان پدر بزرگوارشان دست از مبارزه بر نداشتند و از لحاظ سیاسی، فرهنگی و اجتماعی از بانوان سرآمد زمان خود بودند، و با هجرت تمدن ساز خود به ایران و شهر قم باعث تشکیل موثرترین کانون تحولات آخر الزمانی شدند.

  روح الله باقری تصریح کرد:در آستانه شهادت شهید بهشتی و یاران ایشان و هفته قوه قضائیه هستیم در جمهوری اسلامی،قوه قضائیه امید مردم است که می تواند حق مظلومین را از مفسدین و ظالمین بگیرد در بسیاری از ادارات ما مسئولیت نمی شناسند و کم کاری می کنند، دادستان به عنوان مدعی العموم باید به این مسئله ورود کند.

  وی گفت: در قضیه سهم حق آبه پیشوا با ورود دادستان، قرار است در روز ولادت امام رضا “علیه السلام” با بیش از یک ماه تاخیر این آب به شهرستان برسد.

  امام جمعه پیشوا خاطر نشان کرد:در مسائل اجتماعی هم از دادستان محترم انتظار می رود ورود کند، در این چندماهه اخیر شاهد بی حجابی و بدحجابی هایی در شهر هستیم که قبلا نبوده اند، برای این شهر مذهبی در این مدت کم خوشایند نیست و باید از نظر امنیتی هم این مسئله بررسی شود.

  http://nedayepishva.com/?p=63145&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   354 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای