امروز : جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 18 جولای, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:01 | تعداد بازدید : 6592 نفر | امتیاز خبر :
 • قطعی آب در پیشوا نداریم، افت فشار چرا!

  مدیر آبفای پیشوا گفت: در حال حاضر قطعی آب در پیشوا نداریم ولی به دلیل مصرف زیاد و کاهش ارتفاع مخازن در مناطق محدودی با افت فشار آب روبرو هستیم.   به گزارش ندای ...

  مدیر آبفای پیشوا گفت: در حال حاضر قطعی آب در پیشوا نداریم ولی به دلیل مصرف زیاد و کاهش ارتفاع مخازن در مناطق محدودی با افت فشار آب روبرو هستیم.

   

  به گزارش ندای پیشوا:

  محمدرضا رمضان زاده گفت: روز گذشته به دلیل نقص فنی با قطعی آب در برخی مناطق روبرو بودیم که تلاش مجموعه آب و فاضلاب شهری منجر به رفع آن شد و جا دارد که از مردم شریف منطقه به خاطر صبر و شکیبایی آنها قدردانی کنم.

  وی افزود: در حال حاضر میزان تولید آب شرب پیشوا متناسب با تعداد جمعیت است اما به دلیل گرمای بیش از حد هوا و به تبع آن افزایش مصرف آب، گاهی شاهد افت فشار آب هستیم.

  مدیر آبفای شهر پیشوا گفت: به دلیل قطعی آب در روز گذشته، پمپ آب برخی منازل به خصوص در شهرک های بالادست، دچار هوا گرفتگی شده که با تماس ساکنین و اطلاع به آبفا، کارشناسان مربوطه اعزام و نسبت به هواگیری پمپ ها اقدام می شود.

  رمضان زاده افزود: از مردم پیشوا می خواهم به کمک اداره آب و فاضلاب شهری بیایند و با مدیریت مصرف آب، تا جایی که می توانند از مصارف غیرضروری کاسته و برای گذر از این شرایط، ما را همراهی کنند.

  ۶۶۰ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای