امروز : سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 2 مه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 12:21 | تعداد بازدید : 3403 نفر | امتیاز خبر :
 • قالیباف: هزینه‌کردن برای ورزش، دورریختن پول نیست/ سلطانی‌فر: به تاریخ‌سازی مجدد کشتی امیدواریم/ دبیر: به خیلی چیزها متهم شدم!

  رئیس مجلس گفت: هزینه کردن برای ورزش دورریختن پول نخواهد بود./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، با حضور وزیر ورزش و جوانان و رئیس مجلس شورای اسلامی، خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده به ...

  رئیس مجلس گفت: هزینه کردن برای ورزش دورریختن پول نخواهد بود./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، با حضور وزیر ورزش و جوانان و رئیس مجلس شورای اسلامی، خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده به عنوان بزرگترین کمپ تمرینی کشتی در جهان به بهره‌برداری رسید.

  علی‌رضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این من در کشتی به خیلی چیزها متهم شدم، اگر اعتراض می‌کنم از روی نفس نیست. من اینجا آمدم که کشتی رشد کند.

  مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان نیز گفت: زیرساخت‌هایی فراهم شد تا کشتی ایران باز هم تاریخ‌سازی کند و بار سنگین ورزش را به دوش بکشد.

  قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ورزش در عرصه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و محیط زیست نقش کلیدی دارد، فقط کافیست به ابعاد این موضوع توجه کنید. اگر گفته می شود هزینه کردن در ورزش سرمایه‌گذاری است از همین ابعاد است.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70588&preview=true لینک کوتاه

   266 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای