امروز : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۵ آذر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۲۰ | تعداد بازدید : 182937 نفر | امتیاز خبر :
 • فعالیت های حوزه امنیتی شهرستان پیشوا افزایش پیدا می کند

  فعالیت های حوزه امنیتی شهرستان پیشوا افزایش پیدا می کند دادستان شهرستان پیشوا گفت: فعالیت های امنیتی و حوزه دادستانی باید به دو برابر افزایش پیدا کند و با سرقت های هرچند جزئی ...

  فعالیت های حوزه امنیتی شهرستان پیشوا افزایش پیدا می کند

  دادستان شهرستان پیشوا گفت: فعالیت های امنیتی و حوزه دادستانی باید به دو برابر افزایش پیدا کند و با سرقت های هرچند جزئی که چهره شهر را مخدوش می کند مقابله شود.

  به گزارش،پایگاه خبری ندای پیشوا؛ عادل رحمانی در جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا ضمن تقدیر از عملکرد فرماندار پیشوا اظهار داشت:در مدت کوتاه بر عهده گرفتن سمت دادستانی شاهد جدیت و تلاش فرماندار در جهت هماهنگی ادارات و ایجاد امنیت در ابعاد مختلف بوده ایم.

  وی با اشاره به اهمیت جایگاه و نقش دادستان بیان کرد: برای ایفای نقش دادستانی با حضور فعال در سطح شهر، ادارات، نهادهای مختلف برای رسیدن به امنیت و رفاه بیشتر مردم شهر پیشوا با تمام توان و جدیت تلاش خواهم نمود.

  دادستان شهرستان پیشوا با اشاره به بالابودن افق امنیتی کشور تاکید کرد: با عنایت امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری و تلاش نیروهای طلاعاتی و امنیتی علی رغم تبلیغات سوء در سطوح مختلف کشور، نیروهای اطلاعاتی و امنیتی اشراف کامل به اوضاع داخل و منطقه ای و بین اللمللی دارند.

  وی افزود: حضور پررنگ جمهوری اسلامی ایران بعنوان منادی دین مبین اسلام، تمام قدرتهای جهانی را به زانو در آورده که مجبور شده اند از نیروهای کشورهای مختلف برای تضعیف نظام جمهوری اسلامی استفاده کنند.

  رحمانی گفت: دادستان هر شهر مانند پدر آن شهر است که در کنار لطف و محبت به خانواده خود لازم می داند با عتاب و خطاب و گاها با برخوردهای انتظامی و قضایی هدایت کند.

  وی افزود: وضعیت عمومی شهر و مسئولان شهرستان رضایت بخش است منتها انتظارات بیشتر است که امیدواریم این مسیر با حضور فعال و با انگیزه و جدی همه مسئولان ادارات و نهادهای اجرایی و حاکمیتی به نتایج بسیار مثبتی در زمان اندک برسد.

  دادستان شهرستان پیشوا با اشاره به وجود انسجام لازم میان دستگاههای مختلف شهرستان پیشوا عنوان کرد: تلاش ما بر این است نیروهای ضابطین عام و خاص، نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی حضور بسیار موثرتری داشته باشند و با هماهنگی های صورت گرفته این انسجام و هماهنگی بیشتر خواهد شد.

  وی افزود: جلسات مشترکی برای افزایش ضریب امنیت شهری برگزار شده است و تلاش می کنیم از ظرفیت تمام نیروها برای حفظ امنیت شهر استفاده کنیم.

  رحمانی اظهار کرد: ایجاد امنیت از وظایف فرمانداری بعنوان عالی ترین مقام اجرایی کشور و دادستانی است که در کنار یکدیگر برای انجام وظایف قانونی خود تا آنجا که نیاز به همکاری و هم افزایی باشد تلاش خواهند نمود.

  وی افزود: خروجی مجموعه شهرستان باید به نفع نظام ومردم و آسایش و آرامش آنها باشد و نظارت دادستان بر عملکرد سازمان ها، ادارات و نهادهای مختلف امری بدیهی است و انتظار ما از مسئولان ادارات این است که اولین ناظر بر مجموعه خود باشند.

  دادستان پیشوا اشراف کامل روسای ادارات بر مجموعه خود را امری لازم دانست و خاطر نشان کرد: فردی که بعنوان مسئول و رئیس اداره ای انتخاب می شود، انتظار قانونگذار و قوه مجریه از این مسئول بعنوان هدایت کننده مجموعه ایجاد هماهنگی لازم بین ادارات و نهادهای عمومی دولتی و غیردولتی است.

  وی افزود: حرکات ریشه دار در انگیزه های شخصی و خودخواهانه روسای برخی ادارات نشانه ضعف در مدیریت است که امیدورایم با برگزاری جلسات در هفته های آتی، مشکلات را به حداقل برسانیم.

  رحمانی با تاکید بر افزایش نیروهای نظامی گفت: فعالیت های امنیتی و حوزه دادستانی باید به دو برابر افزایش پیدا کند و با سرقت های هرچند جزئی که چهره شهر را مخدوش می کند مقابله شود.

  وی افزود: از مسئولان انتظامی و شهری تقاضا داریم به منظور تامین و تقویت نیروهای امنیتی و انتظامی که از ضروریات این شهر است اهتمام لازم را داشته باشند و برای افزایش پاسگاه اقدامات لازم را انجام دهند.

  دادستان پیشوا با اشاره به مخاطرات زیست محیطی و تاثیر آن بر زندگی مردم بیان داشت: عدم توجه به بهداشت عمومی و زیست محیطی و وجود ساختمان های متروکه و مخروبه که متاسفانه ظرفیت تبدیل شدن بالاقوه به مامنی برای ارتکاب انواع جرائم را دارند باید برخورد شود.

  وی افزود: از مسئولان انتظار است در جهت حفظ بهداشت عمومی و محیط زیست بعنوان موجود زنده ای که به دلایل گوناگون در حال حاضر نیاز به یک اقدم عملی دارد اقدامات لازم را انجام دهند.

  رحمانی در پایان گفت: در هفته های اخیر انتظارات و وظایف ادارات گوشزد خواهد شد و انتظار است با جدیت و انگیزه بالا به این مسائل توجه شود تا امنیت شهر در همه ابعاد تامین شود.

  انتهای پیام/*

  ۵۰۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای