امروز : جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 9 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:09 | تعداد بازدید : 5474 نفر | امتیاز خبر :
 • فعالیت تالارها و استخر پیشوا تا اطلاع ثانوی ممنوع

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به برخورد با برهم زنندگان بهداشت عمومی گفت: فعالیت تمام تالارها و استخر پیشوا تا اطلاع ثانوی ممنوع است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان ...

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به برخورد با برهم زنندگان بهداشت عمومی گفت: فعالیت تمام تالارها و استخر پیشوا تا اطلاع ثانوی ممنوع است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: ممنوعیت های اعلام شده توسط ستاد مقابله با کرونا مانند اجبار ماسک زدن در ادارات و اماکن عمومیدر سراسر کشور و شهرستان پیشوا لازم الاجرا است.

  وی افزود: در شرایط دشوار کنونی مشکلات صنوف و کسبه را درک می کنیم اما برای حفظ سلامت عمومی ناچار به اعمال برخی محدودیت ها و برخوردهای انتظامی و قضایی با متخلفان هستیم.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا فعالیت تالارهای پذیرایی و استخرهای پیشوا تا اطلاع ثانوی ممنوع است وواحدهای متخلف بدون هیچ اغماضی پلمب خواهد شد.

  وی گفت: اصناف فعال نیز ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی هستند و در این رابطه پایش های مستمر توسط گشت های نظارتی صورت می گیرد.

  http://nedayepishva.com/?p=63871&preview=true لینک کوتاه

   

   347 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای