امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 12 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:48 | تعداد بازدید : 11229 نفر | امتیاز خبر :
 • فصل الخطاب ما اجرای قانون و مشارکت گسترده مردم در انتخابات

  استاندار تهران با اشاره به در پیش بودن انتخابات بر فصل الخطاب بودن اجرای قانون و مشارکت گسترده مردم در انتخابات تأکید کرد. به گزارش ندای پیشوا: انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای ...

  استاندار تهران با اشاره به در پیش بودن انتخابات بر فصل الخطاب بودن اجرای قانون و مشارکت گسترده مردم در انتخابات تأکید کرد.

  به گزارش ندای پیشوا: انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا با اشاره به لزوم تامین امنیت اظهار داشت: تقویت ساختار نیروی انتظامی در شرق و غرب استان تهران به فرمانده نیرو پیشنهاد شده است که مورد موافقت ایشان قرار گرفته است.

  وی سپس افزود: دشمن با تمام توان درصدد ایجاد مشکل برای کشور و پمپاژ یأس، ناامیدی و نارضایتی در بین مردم است اما به برکت وجود مقام معظم رهبری و هدایت‌های داهیانه ایشان کشور از این بزنگاه عبور خواهد کرد.

  استاندار تهران تأکید کرد: امروز ایجاد اشتغال و توجه به معیشت مردم از اولویت‌های دولت در استان تهران است که با تمام تلاش پیگیر هستیم تا در سال رونق تولید بتوانیم در این مسیر حرکت کنیم.

  محسنی بندپی در ادامه با اشاره به درپیش بودن انتخابات عنوان کرد: فصل الخطاب ما اجرای قانون و مشارکت گسترده مردم در انتخابات است و در این زمینه حضور حداکثری و مشارکت مردم نقش موثری در شکست توطئه‌های دشمنان دارد.

  ۳۶۶ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای