امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 27 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 11:30 | تعداد بازدید : 791 نفر | امتیاز خبر :
 • فروش دارو در فضای مجازی ممنوع است/ برخورد پلیس فتا با متخلفان

  رئیس معاونت اجتماعی پلیس فتا گفت: فروش دارو در فضای مجازی ممنوع است و با متخلفان برخورد خواهد شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سرهنگ پاشایی رئیس معاونت اجتماعی پلیس فتا در جمع ...

  رئیس معاونت اجتماعی پلیس فتا گفت: فروش دارو در فضای مجازی ممنوع است و با متخلفان برخورد خواهد شد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سرهنگ پاشایی رئیس معاونت اجتماعی پلیس فتا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنابر قانون هرگونه فروش و واگذاری دارو و مکمل های پزشکی و ورزشی در فضای مجازی ممنوع است.

  وی افزود: تا این لحظه هیچ داروخانه آنلاینی در کشور مجوز دریافت نکرده است طرح هایی را پلیس فتا در دست دارد علاوه بر این که روزانه رصد در فضای مجازی انجام می دهیم طرح های بین المللی نیز در دست داریم که با عنوان طرح پانجیا است که با همکاری کشورهای دنیا اتفاق می افتد و هرگونه خرید و واگذاری دارو باید در داروخانه های کشور باشد.

  سرهنگ پاشایی تصریح کرد: برخی از سایت ها در فضای مجازی مجوز فروش اقلام بهداشتی دریافت می کنند با استناد به این مجوز اقدام به فروش داروهای مکمل و…. می کنند در حالی که مجوز آنها برای فروش اقلام بهداشتی است و از مجوز خود سواستفاده می کنند.

  وی ادامه داد: در کل فروش دارو در فضای مجازی ممنوع است و در طرح هایی که اجرا می کنیم اگر با چنین مواردی مواجه شویم برخورد می کنیم.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69271&preview=true لینک کوتاه

   50 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای