امروز : سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 6 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:01 | تعداد بازدید : 2300 نفر | امتیاز خبر :
 • فروشگاه رفاه در بخش جلیل آباد پیشوا مستقر می شود

  نماینده دیار15خرداد در مجلس گفت: به زودی فروشگاه رفاه در بخش جلیل آباد پیشوا مستقر می شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین نوش آبادی نماینده مردم پیشوا ورامین و قرچک در مجلس ...

  نماینده دیار۱۵خرداد در مجلس گفت: به زودی فروشگاه رفاه در بخش جلیل آباد پیشوا مستقر می شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین نوش آبادی نماینده مردم پیشوا ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در بازدید از مجتمع کشاورزی اتکا اظهار داشت: ظرفغیت های این مجتمع در تولید محصولات کشاورزی و دامی در کشور بسیار ارزشمند است و در مجلس شورای اسلامی حمایت لازم را انجام خواهیم دادو در دیدار با وزیر دفاع نیز بر توسعه این مجموعه تاکید شد.

  وی افزود: با توجه به آمار تولید محصولات گلخانه ای و گل های زینتی، ایجاد پایانه صادراتی از ضرورت های پیشوا است که امیدواریم این امر با تلاش مجموعه اتکا محقق شود.

  نوش آبادی تصریح کرد: در راستای منویات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید انتظار داریم ظرفیت های این مجتمع افزایش یابد و بیشترین اشتغالزایی را در جلیل آباد داشته باشد.

  وی ادامه داد: در دیدار با وزیر دفاع مقرر شد فروشگاه دفاع در بخش جلیل آباد مستقر شود تا با ارائه خدمت کام مردم منطقه شیرین شود مجتمع اتکا با استفاده از فناوری های روز دنیا عملکرد بسیار خوبی در زمینه تحقیق و توسعه کشاورزی و علمی داشته است.

   

  http://nedayepishva.com/?p=66828&preview=true لینک کوتاه

   116 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای