امروز : پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۵ مهر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۳۸ | تعداد بازدید : 13992 نفر | امتیاز خبر :
 • فرهنگ مقاومت و دفاع از حرم شعار«نیل تا فرات» را زمین‌گیر کرده است

  فرمانده لشکر ۲۳ خاتم الانبیا(ع) استان تهران گفت: امروزه فرهنگ مقاومت و دفاع از حرم مرزهای ایران را درنوردیده و مقاومت همه‌جانبه و تمام عیاری را در کشورهای اسلامی شکل داده ...

  فرمانده لشکر ۲۳ خاتم الانبیا(ع) استان تهران گفت: امروزه فرهنگ مقاومت و دفاع از حرم مرزهای ایران را درنوردیده و مقاومت همه‌جانبه و تمام عیاری را در کشورهای اسلامی شکل داده است که شعار نیل تا فرات را زمین‌گیر کرده است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حسین الماسی در یادواره شهدای این شهرستان که در حوزه علمیه فاطمیه پیشوا برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم راهنمای ما برای حرکت رو به جلو و رسیدن به و آرمان‌های انسانیت و مظهر تلاش در راه رسیدن به خدا هستند.

  وی افزود: اکنون زمانی است که خون شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم تجلی پیدا می‌کند و تمام نقشه‌های استکبار را بر هم می‌ریزد، و در واقع رمز پیروزی ما در همه دوران‌ها جهاد در همه زمینه‌ها با اتکال به نیروی خودباوری و خداشناسی است.

  فرمانده لشکر ۲۳ خاتم الانبیا (ع) استان تهران خطاب به بانوان طلبه پیرامون فرهنگ شهادت‌طلبی تصریح کرد: جهاد اختصاص به خط مقدم جبهه ندارد، همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس در دور افتاده‌ترین نقاط کشور اگر بانوان توان دفاعی هم نداشتند؛ ولی هم‌سو بودن فکر و عقیده آن‌ها با فرهنگ جهاد و شهادت در راه خدا ثواب و اجر جهاد را نصیب آن‌ها می‌کرد.

  الماسی ادامه داد: هدف استکبار این است که روحیه انقلابی و جهادی و فرهنگ اسلامی را از ما بگیرد و فرهنگ غربی را با اشاعه بدحجابی بر ما غالب کند و فرصت‌های طلایی کسب علم را از جوانان ما بگیرد.

  وی با اشاره به بی‌ثمر ماندن تلاش عده‌ای از مسئولان کشور برای سازش با آمریکا گفت: در طول حیات اسلام، ایران اسلامی هیچ گونه موفقیتی را از طریق سازش با ایادی استکبار به دست نیاورده و هر زمان جهاد همه‌گیر را در پیش گرفتیم موفق بودیم و هر جا که فاصله گرفتیم و تن به سازش دادیم ناموفق بودیم.

  فرمانده لشکر ۲۳ خاتم الانبیا (ع) استان تهران همچنین بیان کرد: شهدا توانستند با نقش‌آفرینی‌هایی که در تاریخ زمان خود و بعد از آن داشتند به حقیقتی دست پیدا کنند که فضای سخت جنگ را به فضای دلربا تبدیل کردند که هرکس وارد صحنه جنگ می‌شد مقیم آن می‌شد و به سعادت جاودانه دست پیدا می‌کرد.

  الماسی در پایان با بیان اینکه امروز ثمره خداباوری و خدامحوری را با پایه‌گذاری فرهنگ مقاومت و دفاع از حرم شاهد هستیم خاطرنشان کرد: فرهنگ مقاومت و دفاع از حرم مرزهای ایران را درنوردیده و مقاومت همه‌جانبه و تمام عیاری را در کشورهای اسلامی شکل داده است که شعار نیل تا فرات را زمین‌گیر کرده است.

  No views yet


  نظرات در مورد » “فرهنگ مقاومت و دفاع از حرم شعار«نیل تا فرات» را زمین‌گیر کرده است”

  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای