امروز : شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 31 جولای, 2019 | ساعت انتشار خبر : 13:51 | تعداد بازدید : 2913 نفر | امتیاز خبر :
 • فرهنگسرای بزرگ پیشوا هرچه سریع‌تر عملیاتی شود

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: فرهنگسرای شهرستان پیشوا باید هرچه سریع‌تر تکمیل و عملیاتی شود. به گزارش ندای پیشوا؛ حسین عباسی در مصاحبه با ما در حاشیه سفر نوبخت به پیشوا افزود: این شهرستان ...

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: فرهنگسرای شهرستان پیشوا باید هرچه سریع‌تر تکمیل و عملیاتی شود.

  به گزارش ندای پیشوا؛ حسین عباسی در مصاحبه با ما در حاشیه سفر نوبخت به پیشوا افزود: این شهرستان پتانسیل بسیار عظیم در حوزه کشاورزی و دامپروری و جایگاه برتر و قوی در سطح کشور و استان با بیش از ۱۴ هزار هکتار اراضی حاصلخیز کشاورزی به صورت مکانیزه و سنتی دارد.

  وی گفت: شهرک صنعتی پیشوا با مساحت ۱۴۰۰ هکتار با زیرساخت های تأمین شده در بخش آب و برق یکی دیگر از ظرفیت‌های عظیم شهرستان است که پویایی آن مستلزم رفع برخی موانع است.

  فرماندار شهرستان پیشوا  افزود: با توجه به ظرفیت‌های منطقه برای برون رفت از شرایط اقتصادی موجود کشور و کاهش اتکا به صنعت نفت، به تقویت عرصه و حوزه کشاورزی به‌خصوص توسعه گلخانه‌ای توجه ویژه و اقدامات مشوقانه بیشتری برای کشاورزان زحمتکش انجام شود که آمادگی ارائه طرح به ویژه در زمینه راه‌اندازی توریسم کشاورزی را در پیشوا داریم.

  وی گفت: خطوط و شبکه‌های فرسوده آبرسانی شهر و روستاها نیازمند اصلاح و بازسازی و طرح فاضلاب شهری نیز دارای اولویت اجرا و تکمیل است و مهمتر از آن طتکمیل طرح جمع آوری فاضلاب است.

  عباسی افزود: رفع مشکل راه‌های مواصلاتی شهرستان از جمله تسریع در اجرای طرح احداث جاده آنتنی دسترسی پیشوا به اتوبان قم-گرمسار (حرم تا حرم) و تغییر کد و ردیف طرح از استانی به ملی در دستور کار مجموعه شهرستان قرار دارد.

  وی گفت: تسریع و اقدام عاجل در تامین اعتبار و اجرای خط انتقال، ایستگاه پمپاژ و مخازن از سد ماملو به شهر پیشوا به دلیل بحران های آبی اخیر بسیار ضروری است.

  عباسی افزود: پیشرفت متوازن شهرستان و اتصال حلقه صنعت به کشاورزی و رونق اقتصادی و اشتغالزایی نیاز به استقرار صنایع تبدیلی در شهرک صنعتی و حمایت بیشتر از سرمایه گذاران در شهرک صنعتی دارد.

  ۵۷۶ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای