امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 26 سپتامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 19:26 | تعداد بازدید : 6029 نفر | امتیاز خبر :
 • فرمانده کل ارتش: نگاه چب به ایران برابر است با راهبرد ده برابر یک

  به گزارش ندای پیشوا؛ امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در حاشیه یادواره شهدای پیشوا در مصاحبه با ما گفت: آنچه به نظامیان مربوط میشود اگر کسی به آب و خاک ما چپ ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در حاشیه یادواره شهدای پیشوا در مصاحبه با ما گفت: آنچه به نظامیان مربوط میشود اگر کسی به آب و خاک ما چپ نگاه کند با راهبرد ۱۰ برابر یک مواجه خواهد شد و قرار نیست هر کی هر حرفی میزند ما جواب او را بدهیم.

  فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: آنها در مقابل یمنی ها کم آورده اند و شکست بزرگی است برای آنها که یک کشوری که پنج سال این همه بلا سرشان آورده اند و اجازه نمی دادند که چوب کبریت وارد شود بعد آنها، عربستان را اینگونه مورد حمله قرار دهند

  وی گفت: در موضوع اخیر هم، کم آورده اند و میخواهند یک جوری شکستشان را جبران کنند که این حرفها را میزنند.

  امیر موسوی در سخنرانی خود هم افزود: پیشوا یکی از شهرهای مهّم مذهبی و تاریخی کشور است که سابقه دیرینه‌ای در تحولات سیاسی، اجتماعی و مذهبی دارد و به حق  پیشوا به عنوان خاستگاه قیام ۱۵ خرداد در تاریخ ثبت شده است.

  فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که پیشوا مرکز شهادت است گفت: شهدای گرانقدری همچون شهید اردستانی، شهید سخایی، شهید مهتدی، شهید جنیدی و غیره از شهدای افتخارآفرین شهرستان پیشوا هستند که در دوران ۸ سال دفاع مقدس از خود الگوهای تکرارناشدنی برجای گذاشتند.

  سرلشکر موسوی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان برای نابودی آن به هر ترفند و توطئه‌ای دست زدند و چون نتیجه‌ای نگرفتند دست به دامن عروسک خیمه شب‌بازی خود یعنی صدام شدند و وی را با تحریک به نظام نوپای جمهوری اسلامی انداختند و ۸ سال جنگ را بر ایران تحمیل کردند.

  شهرستان پیشوا بیش از ۴۰۰ شهید تقدیم نظام اسلامی ایران کرده است.

  ۳۳۷ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای