امروز : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 21 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 18:27 | تعداد بازدید : 6367 نفر | امتیاز خبر :
 • فرمانده پلیس راه کشور گفت: وضعیت خوبی در تجهیزات هوشمند نداریم.

  [caption id="attachment_58041" align="aligncenter" width="720"] سردار حسینی[/caption] فرمانده پلیس راه کشور گفت: وضعیت خوبی در تجهیزات هوشمند نداریم. به گزارش ندای پیشوا؛ سید تیمور حسینی در حاشیه دیدار با فرمانده انتظامی شرق استان در ورامین ...

  سردار حسینی فرمنانده پلیس راه کشور

  سردار حسینی

  فرمانده پلیس راه کشور گفت: وضعیت خوبی در تجهیزات هوشمند نداریم.

  به گزارش ندای پیشوا؛ سید تیمور حسینی در حاشیه دیدار با فرمانده انتظامی شرق استان در ورامین افزود: در حال حاضر شرایط ما در خصوص تجهیزات جاده ای وضعیت خوبی نیست و نیاز داریم که این تجهیزات را بصورت گسترده و در زمان کوتاه توسعه بدهیم.

   

  وی گفت: رویکرد جدی ما بحث توسعه تجهیزات است مانند تابلوهای هوشمند، دوربین های نظارتی و ثبت تخلف که باید کاری کنیم که ماموریتهایی که نیاز به حضور فیزیکی پلیس در صحنه است هم پلیس را زودتر به محل رسانده هم از دستگاهها استفاده کنیم چون حل بهتر و با کیفیت تر مشکل پیش امده را در پی دارد.

  سردار حسینی افزود: در خصوص نصب تجهیزات و تفکیک وظایف آیین نامه راهنمایی و رانندگی تکلیف را مشخص کرده است که باید در شهر ها نصب کلیه علایم و تابلوها و تجهیزات را شهرداریها انجام دهند و در حوزه جاده ها و برون شهری سازمان راهداری متولی این  موضوع می باشد.

  وی گفت: تلاش و همکاری خوبی هم میان ما و دستگاههای مربوطه وجود دارد ولی فاصله ما نامطلوبست و هنوز فاصله زیاد است و این ارتقا تجیزات در اینده نزدیک با تسریع در روند اینکار به درجه مطلوبی که مد نظر ماست خواهد رسید.

  فرمانده پلیس راه کشور افزود: حوزه انتظامی ویژه شرق استان تهران بواسطه محورهای مواصلاتی که دارد جزو یکی از نقاط مهم و مورد نظر ماست ولی دو مسئله جدی در آن داریم که یکی مباحث ترافیکی است و دیگری تصادفات محورهای فیروزکوه،  جاده امام رضا، بزرگراه حرم تا حرم و سایر محورهای اصلی و فرعی است.

   

  وی گفت: بزودی ناوگان خودرویی پلیس راه شرق استان تهران تقویت میشود که حضور پر رنگ تر و چشم گیرتری در محورها خواهیم داشت و بیشتر تمرکز ما در خصوص تقویت ناوگان پلیس نامحسوس است.

  سردار حسینی افزود: این جمعه با بار برگشت سنگینی مواجه هستیم و امیدواریم که همه هموطنان عزیزی که در این ایام محورهای شمالی را برای مسافرت انتخاب کرده اند در مراجعه به گونه ای عمل کنند که اولا در یک پیک بازگشت سنگین قرار نگیرند و با درایت بازگشت خود را مدیریت کنند به گونه ای که در پایان سفرها شاهد ترافیک سنگین و تصادفات متعدد نباشیم.

  ۷۶۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای