امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۷ تیر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۰:۴۱ | تعداد بازدید : 22992 نفر | امتیاز خبر :
 • فرمانده سپاه پیشوا: تنها راه آبادانی و شکوفایی کشور اتکا به متخصصین جوان ایرانی است

  سرهنگ پاسدار عاطف ضمیر :اگر قرار باشد نظام اسلامی ما با رشد همه جانبه روبه رو شود همه ظرفیت ها و توان داخلی باید به کار گرفته شود و اردوهای جهادی یعنی ...

  سرهنگ پاسدار عاطف ضمیر :اگر قرار باشد نظام اسلامی ما با رشد همه جانبه روبه رو شود همه ظرفیت ها و توان داخلی باید به کار گرفته شود و اردوهای جهادی یعنی اینکه همه بدانیم تنها راه آبادانی و شکوفایی کشور اتکا به توان همین جوانان و نوجوانان و متخصصین ایرانی است.

   

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا،بسیج بر اساس رسالت خود پرچمدار توجه به فرامین ولی امر مسلمین جهان است و در سالی که مقام معظم رهبری آن را به سال اقتصاد مقاومتی ،تولید ،اشتغال نام نهادند و در لبیک به ندای ولایت مبنی بر تلاش در جهت رفع محرومیت از چهره شهرها و روستاهای کشور ،بسیجیان جان بر کف شهرستان مقدس پیشوا اردوهای جهادی ۱۰ روزه خود را در سطح شهرستان پیشوا آغاز نموده و در قالب ۵ گروه جهادی از ۲۱ لغایت ۳۱ تیرماه تلاش بی منت خود را در پیش گرفته اند.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پیشوا با اشاره به این موضوع  گفت: بسیجیان در ۷ روستای هدف شهرستان اقدام به مرمت، بازسازی، رنگ آمیزی، توزیع ارزاق و بسته های حمایتی، دیوار نویسی، برگزاری کلاس های فرهنگی و آموزشی و ویزیت های بهداشتی درمانی رایگان و ساخت خانه نیازمندان می نمایند.

  وی با اشاره به اینکه اردوهای جهادی با هدف کمک به ساخت جامعه بر اساس توان داخلی و نیروهای بومی بوده و الته هدف اول آن خود سازی بسیجیان و رشد معنوی آنان بوده و این یک اعتقاد راسخ و نهادینه شده است.

   

   

   

   

   

   

   

   

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای