امروز : یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 29 سپتامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 11:24 | تعداد بازدید : 10852 نفر | امتیاز خبر :
 • فرمانده سپاه پیشوا: نمایش رفیق آسمانی

  سلطانی فرمانده سپاه پیشوا گفت: برنامه رفیق آسمانی در هفته دفاع مقدس با همکاری انجمن بسیج هنرمندان و سپاه پیشوا در محوطه سپاه برگزار شد. به گزارش ندای پیشوا ؛ صمد سلطانی فرمانده ...

  سلطانی فرمانده سپاه پیشوا گفت: برنامه رفیق آسمانی در هفته دفاع مقدس با همکاری انجمن بسیج هنرمندان و سپاه پیشوا در محوطه سپاه برگزار شد.

  به گزارش ندای پیشوا ؛ صمد سلطانی فرمانده سپاه شهرستان پیشوا افزود: نمایش رفیق آسمانی همراه با انفجارات زمان جنگ توسط انجمن بسیج هنرمندان و سپاه ناحیه جعفربن موسی الکاظم(ع) به مدت سه شب از ۵ مهر آغاز شده و تا ۷ مهر در محوطه سپاه جنب پارک خانواده شهدای گمنام ادامه دارد.

  سلطانی در مورد روایت گری زندگی شهدانی مانند شهید برونسی در این نمایش افزود: گوشه هایی از فداکاری های رزمندگانی مانند شهید برونسی که عنایت خاصه حضرت زهرا(س) به ایشان شده به تصویر کشیده می شود.

  وی در مورد مراسم های دفاع مقدس در پیشوا گفت: کاروان مقاومت در هفته دفاع مقدس در ۱۲ مدرسه شهرستان پیشوا برگزار شد که دانش آموزان با فرهنگ دفاع مقدس آشنا شدند.

  فرمانده سپاه پیشوا در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم این نمایش ها ویژه هفته دفاع مقدس مورد پسند عزیزان باشد و مراسم اختتامیه برنامه های هفته  دفاع مقدس در پیشوا در محوطه سپاه با حضور مسوولان ارشد شهرستان یکشنبه شب ۷ مهر برگزار خواهد شد.

  وی افزود: هدف از انجام این عملیات ایجاد حال و هوای ۸ سال دفاع مقدس در بین مردم است که این که مقام معظم رهبری نیز تاکید به هنر نمایشی دارند که اگر ما برای دفاع مقدس کارهای نمایشی انجام دهیم از کارهای بسیار ارزشمندی است.

  صمد سلطانی انجام این نمایش توسط بسیجیان این شهرستان خاطرنشان کرد: با اندک امکاناتی که داشتیم و با ظرفیت ها و توانایی های بسیجیان هنرمند شهرستان این نمایش را اجرا می کنیم.

  وی در خصوص چگونگی این نمایش گفت: این نمایش بحث داستان دو رفیقی است که شهید می شوند و تمام اتفاقاتی که در این دوران رخ می دهد بازسازی می شود که از سال ۵۷ تا پایان جنگ را روایت می کنند.

  نمایش رفیق آسمانی پیشوا

  نمایش رفیق آسمانی پیشوا

  ۶۶۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای