امروز : دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 4 آوریل, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:09 | تعداد بازدید : 6587 نفر | امتیاز خبر :
 • فرمانده سپاه پیشوا : فعالیت بیش از ۱۰۰ گروه جهادی

  فرمانده سپاه شهرستان پیشوا با بیان اینکه بعد از ورود ویروس منحوس کرونا به کشور، بیش از 100 گروه جهادی در این شهرستان فعال شده اند، گفت: به هر پایگاه در حوزه ...

  فرمانده سپاه شهرستان پیشوا با بیان اینکه بعد از ورود ویروس منحوس کرونا به کشور، بیش از ۱۰۰ گروه جهادی در این شهرستان فعال شده اند، گفت: به هر پایگاه در حوزه استحفاظی خودش برای مقابله با کرونا مسئولیتی داده شده است.

  صمد سلطانی فرمانده سپاه ناحیه پیشوا عصر جمعه در بازدید از گشت بسیج سلامت این شهرستان و کارگاه تولید ژل ضدعفونی کننده، ضدعفونی معابر سطح شهر، تهیه بسته‌های بهداشتی و غربالگری مردم را از امور ابتدایی بسیجیان این شهرستان در زمینه مقابله با کرونا دانست و افزود: راه اندازی کارگاه تولید ژل ضد عفونی با قیمت مناسبت و تولید ماسک بهداشتی از دیگر فعالیت های بسیج پیشواست.

  این مقام مسئول با اشاره به کارگاه تولید ژل ضدعفونی کننده، بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، برای تأمین نیاز جامعه با تغییر خط تولید یکی از کارگاه های تولید مواد غذایی، تولید ژل ضدعفونی کننده و محلول‌های بهداشتی در رأس کار قرار گرفت و امروز در این کارگاه روزانه بیش از ۱۰ هزار ژل تولید شده و در جامعه توزیع می شود که این کارگاه آمادگی برای افزایش تولید روزانه تا سطح ۳۰هزار عدد را هم داراست.

  سلطانی خاطر نشان کرد: بعد از ورود بیماری کووید۱۹ به کشور، ما از ظرفیت همه پایگاهها برای مقابله با این ویروس بهره جستیم تا با تبدیل تهدید به فرصت انشاءالله، شر این ویروس از مجموعه کشور برچیده شود.

  فرمانده سپاه پیشوا در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: خدا را شاکریم که نعمات ارزشمند خیرین، جهادگران و بسیجیان را به ما عرضه داشت تا هر کجا و هر مشکلی که در کشور به وجود می آید، آنها پیشگام می شوند.

  ۲۰۶ total views, 6 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای