امروز : پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 2 دسامبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 20:23 | تعداد بازدید : 5767 نفر | امتیاز خبر :
 • فرمانده سپاه پیشوا: شهدای مدافع حرم افتخارات جهان اسلام هستند

  فرمانده سپاه پیشوا گفت: افتخارات نظام و انقلاب و اسلام و قرآن و جهان اسلام شهدای مظلوم مدافع حرم هستند./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سرهنگ درویش متولی فرمانده سپاه شهرستان پیشوا، در ...

  فرمانده سپاه پیشوا گفت: افتخارات نظام و انقلاب و اسلام و قرآن و جهان اسلام شهدای مظلوم مدافع حرم هستند./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سرهنگ درویش متولی فرمانده سپاه شهرستان پیشوا، در مراسم وداع با شهید مدافع حرم شهید غلامرضا جعفری در مسجد بقیه الله اعظم(عج) شهرک پانزده خرداد این شهرستان اظهار داشت: امروز حرم حضرت زینب(س) یعنی حرم امام علی (ع) در نجف اشرف این عزیزان از حرمی دفاع کردند که عقاید اسلامی ما بودند اگر خدای نکرده خدشه ای به حرم وارد می شد یعنی عقاید اسلامی ما به خطر می افتاد.

  وی افزود: شهدای مظلوم مدافع حرم مرزهای جغرافیایی را در هم نوردیدند امروز برای دفاع از اسلام و قرآن و انقلاب اسلامی و حریم اهل بیت(ع) در مقابل کفر حضور پیدا کردند امروز شهید حاضر و ناظر عملکرد ما است و نزد پروردگار رزق و روزی دریافت می کند.

  سرهنگ درویش متولی بیان کرد: امروز به خود می بالیم به عنوان پاسداران انقلاب اسلامی در خدمت خانواده های معزز و معظم شهدا هستیم که امام و رهبر ما فرمودند خانواده های شهدا چشم و چراغ ما ملت هستند شهدا شمع راه محفل بشریت هستند یعنی راه مشخص شده و اسلام راه را نشان همه ما داده است مرز جغرافیایی مهم نیست اعتقادات دینی ما را در کنار هم قرار داده است.

  وی ادامه داد: امروز می بینیم در سوریه و عراق و یمن و لبنان همه رزمندگان اسلام در کنار هم زیر پرچم اسلام در مقابل کفر می جنگند از افتخارات اسلام و انقلاب اسلامی است امروز شهدا ولایت پذیری و ولایت شناسی را اولویت برنامه های خود قرار دادند ولی امر خود را خوب شناختند در میدان مبارزه با کفر حضور پیدا کردند وظیفه ذاتی خود می دانیم در کنار خانواده معظم شهدا قرار بگیریم از خداوند متعال می خواهیم به ما قدرت و توفیق را بدهد که بتوانیم در راه امام و شهدا گام برداریم.

  فرمانده سپاه پیشوا تصریح کرد: امروز وظیفه ذاتی همه ما بودن در مسیر شهدا است در انقلاب و نظام اسلامی برای تشکیل حکومت اسلامی و زمینه سازی ظهور و حرکت به سمت تمدن سازی نوین اسلامی بایستی در مراحلی که برنامه ریزی شود در مقابل کفر بجنگیم همه در کنار هم، مسلمانان در کنار هم باشند.

  وی ادامه داد: اختلافات شیاطین بزرگ، استکبار جهانی، کفر مسبب این نخواهد شد که مسلمانان از یکدیگر جدا شوند امروز همکاری و تعامل و همفکری و برابری و ایثار و جهاد و شهادت را در جبهه های مقاومت می بینیم که پرچمدار آن سردار دلها حاج قاسم عزیز است امروز از روح این شهید استمداد می طلبیم که ما را در این مسیری که قرار گرفتیم ثابت قدم بدارد مسیری که همواره دشمنان انقلاب اسلامی توطئه هایی را برنامه ریزی کردند جنگ سخت، جنگ نرم فرهنگی و جنگ اقتصادی و معیشتی. این شهدا هستند که به ما کمک می کنند افتخارات نظام و انقلاب و اسلام و قرآن و جهان اسلام شهدای مدافع حرم هستند.

  انتهای پیام/***

  http://nedayepishva.com/?p=75853&preview=true لینک کوتاه

   49 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای