امروز : سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 16 ژوئن, 2021 | ساعت انتشار خبر : 09:51 | تعداد بازدید : 1158 نفر | امتیاز خبر :
 • فرمانده سپاه پیشوا: دعوت به حضور” امر به معروف مهم امروز است

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، نشست بصیرت‌افزایی ویژه کارکنان شهرداری جلیل‌آباد با حضور حجت‌الاسلام باقری امام جمعه، سرهنگ نجفی فرمانده سپاه پیشوا و محمدمهدی قمی شهردار برگزار و در خصوص مسائل مختلف ...

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، نشست بصیرت‌افزایی ویژه کارکنان شهرداری جلیل‌آباد با حضور حجت‌الاسلام باقری امام جمعه، سرهنگ نجفی فرمانده سپاه پیشوا و محمدمهدی قمی شهردار برگزار و در خصوص مسائل مختلف سیاسی، اجتماعی و انتخابات روشنگری شد.

  قمی شهردار جلیل آباد در این نشست با اشاره به ضرورت بکارگیری نیروهای جوان برای پیشبرد بهتر امور، اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با اعتماد به جوانان، امروز در مدیریت شهری جلیل‌آباد تبلور یافته است.

  وی افزود: چندین پروژه عمرانی در شهر آغاز شده که با کمترین امکانات و تجهیزات و فقط با همت جوانان محقق شده است.

  قمی تصریح کرد: با همه توان و شبانه‌روز در حال خدمت‌رسانی هستیم و تغییرات محسوسی در چهره شهر ایجاد شده است که روز‌به‌روز سرعت بیشتری می‌گیرد.

  شهردار جلیل‌آباد با دعوت از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد، گفت: حضور مردم در صحنه ضامن امنیت و اقتدار کشور است و همه باید با انتخاب اصلح به بهبود وضعیت کشور و عبور از شرایط دشوار کنونی کمک کنیم.

  سرهنگ نجفی فرمانده سپاه شهرستان پیشوا در نشست بصیرت‌افزایی ویژه کارکنان شهرداری جلیل‌آباد بیان داشت: فلسفه اجرای برنامه‌ها و حرکت‌های مذهبی از جمله پیاده‌روی اربعین و توسل به ائمه معصومین(ع) این است که تفکر آن‌ها در جامعه جاری و ساری شود.

  وی با بیان اینکه ایجاد یک حکومت اسلامی زمینه‌ساز ظهور حضرت ولی‌عصر(عج) است، افزود: قرار گرفتن دو عنصر امام و امت در کنار هم پشتوانه پیروزی اسلام در همه عرصه‌ها به‌ویژه اقتدار و حاکمیت جمهوری اسلامی است.
  فرمانده سپاه شهرستان پیشوا با بیان اینکه استکبار جهانی به‌دنبال ناکارآمد جلوه دادن اسلام است، افزود: هیچ‌کس منکر مشکلات کشور نیست اما این موضوع نباید سبب گمراهی و حرکت در مسیر تحقق خواست دشمنان نظام و انقلاب شود.

  نجفی با تاکید بر حضور حداکثری، سلامت و امنیت و انتخاب اصلح و آگاهانه، گفت: امروز دعوت و تشویق به حضور در انتخابات یک امربه‌معروف مهم و حیاتی است‌.

   

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=71685&preview=true لینک کوتاه

   244 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای