امروز : پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 25 نوامبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 20:06 | تعداد بازدید : 1969 نفر | امتیاز خبر :
 • فرمانده سپاه پیشوا: بسیج با تغییر رویه و روش در همه عرصه ها حضور فعال دارد

  فرمانده سپاه پیشوا گفت: بسیج فراگیر در همه اقشار است و با تغییر رویه و روش در همه عرصه ها حضور فعال دارد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، جناب سرهنگ غلامعلی درویش متولی ...

  فرمانده سپاه پیشوا گفت: بسیج فراگیر در همه اقشار است و با تغییر رویه و روش در همه عرصه ها حضور فعال دارد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، جناب سرهنگ غلامعلی درویش متولی فرمانده سپاه شهرستان پیشوا در مراسم یادواره ۴۸ شهید ۱۳ روستا در این شهرستان در شوش آباد اظهار داشت: خدمت سردار ذوالقدر فرماندهی محترم سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران و مسئولان و بسیجیان عزیز شهرستان خیر مقدم و هفته مبارک بسیج را تبریک عرض می می نمایم.

  وی افزود: بسیج لشکر مخلص خدااست بسیج یک نهاد انقلابی است و با تغییر رویه و روش در همه عرصه ها حضور فعال دارد بسیج فراگیردر همه اقشار و گوش به فرمان ولی فقیه است امروز وظیفه همه مااست که بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

  فرمانده سپاه پیشوا بیان کرد: در سطح شهرستان مقدس پیشوا در هفته مبارک بسیج بیش از ١۰۰ برنامه پیش بینی شد که اکثریت برنامه ها در عرصه های مختلف تاکنون اجرا شده و ادامه برنامه ها در روزهای آینده برگزار خواهد شد از زحمات بسیجیان و فرماندهان حوزه و پایگاه های بسیج و  نبروهای نظامی و انتظامی و مسئولان بسیار تشکر می کنم وظیفه اصلی و ذاتی همه ما پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی است ان شاالله که بتوانیم در عمل نیز بسیجی واقعی باشیم.

  انتهای پیام/***

  http://nedayepishva.com/?p=75556&preview=true لینک کوتاه

   65 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای