امروز : جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 7 ژوئن, 2017 | ساعت انتشار خبر : 02:03 | تعداد بازدید : 10236 نفر | امتیاز خبر :
 • فرمانده سپاه پیشوا از حضور مردم این شهر در مراسم ارتحال امام تقدیر کرد

  خدار را شاکریم که در عصری زندگی می کنیم که از نعمت ولایت برخورداریم. در مقابل عزمت این مردم شریف باید سرتعظیم فرود آورد. وقتی مردمی اینچنین مشتاق نظام و انقلاب و ...

  خدار را شاکریم که در عصری زندگی می کنیم که از نعمت ولایت برخورداریم. در مقابل عزمت این مردم شریف باید سرتعظیم فرود آورد. وقتی مردمی اینچنین مشتاق نظام و انقلاب و ولایت در صحنه حضور دارند هیچ کم کاری توسط مسئولین پذیرفته نیست.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سرهنگ دوم حسن عاطف ضمیر، فرمانده بسیج ناحیه مقاومت پیشوا در پیامی ضمن تقدیر و تشکر از حضور ارزشمند عاشقان به راه امام راحل و تجدید بیت با خلف صالح آن امام، حضرت امام خامنه ای عنوان کرد: خدا را شاکریم از اینکه در عصری زندگی می کنیم که از نعمت ولایت برخورداریم و باز خدار ا شاکریم که مردم عزیز شهرستان پیشوا، پیشگام و همراه با سایر نقاط کشور، همچون سایر دوران ها امام زمان خویش را یاری می نمایند، و به حق در مقابل عزمت این مردم شریف باید سر تعظیم فرود آوریم.

  عاطف ضمیر با اشاره به حضور بیش از ۱۶۰۰ نفر از زائرین حرم حضرت امام “ره” در میثاق با ولایت و تجدید عهد با آرمانهای امام عظیم الشان، ضمن تشکر از حضور آنان و صبر مومنانه به دلیل کاستی های احتمالی عنوان داشت: وقتی مردم با زبان روزه اینگونه با اشتیاق و با پای جان برای دیدار مقتدای خویش حضور می یابند وظیفه مسئولین بیشتر می گردد وباید تلاش و همت خویش را بیشتر صرف نمایند.

  وی به عنوان عضوی از اعضای ستاد ارتحال امام “ره” گفت: وقی مردمی اینچنین مشتاق نظام و انقلاب و ولایت در صحنه حضور دارند هیچ کم کاری از طرف مسئولین و  ارگانهای دولتی پذیرفته نیست.

  فرمانده سپاه شهرستان پیشوا درپایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ از حضور ارزشمند مردم قدرشناس و انقلابی مپیشوا در راهپیمایی این روز تاریخ ساز تقدیر نمود.

   

   1,232 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای