امروز : چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 12 سپتامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:57 | تعداد بازدید : 1612 نفر | امتیاز خبر :
 • فرمانده سپاه قرچک: ورزشکاران بسیجی در مسابقات گوناگون خوش درخشیدند

  فرمانده سپاه قرچک با رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان دیدار و گفت وگو کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سرهنگ صمد سلطانی فرمانده سپاه پانزده خرداد شهرستان قرچک با محسن خادمی ...

  فرمانده سپاه قرچک با رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان دیدار و گفت وگو کرد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سرهنگ صمد سلطانی فرمانده سپاه پانزده خرداد شهرستان قرچک با محسن خادمی رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان دیدار و گفت وگو کرد.

  در این دیدار سرهنگ سلطانی اظهار کرد: بسیج و سپاه در حوزه های مختلف از جمله ورزشی همواره اقدامات موثری داشته اند و ورزشکاران بسیجی همواره در مسابقات گوناگون خوش درخشیده اند.

  وی ادامه داد: تعامل میان سپاه و اداره ورزش وجوانان در زمینه های ورزشی و فرهنگی می تواند ثمرات خوبی را در شهرستان به همراه داشته باشد و باید در این مسیر گام برداشت.

  محسن خادمی نیز در این دیدار بیان کرد: روز گذشته همکاری خوبی مابین سپاه ۱۵ خرداد و اداره ورزش وجوانان بوده است و آمادگی کامل را داریم در راستای ارتقای ورزش شهرستان همکاری لازم را داشته باشیم.

  وی گفت: همکاری با پایگاه های بسیج و حمایت از تیم های ورزشی از جمله مواردی بود که در دستور کار ما بوده است و قطعا تعاملات ما بیش ازگذشته خواهد بود.

  http://nedayepishva.com/?p=66006&preview=true لینک کوتاه

   65 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای