امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 7 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:22 | تعداد بازدید : 663 نفر | امتیاز خبر :
 • فرمانده انتظامی پیشوا: حکم جلب و دستگیری مشمولان غایب

  فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا گفت: مشمولان غایب سربازی پس از جلب و دستگیری به دادگاه اعزام شده تا به وضعیتشان رسیدگی شود و بعد از دادگاه به خدمت فرستاده می شوند/ به گزارش ...

  فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا گفت: مشمولان غایب سربازی پس از جلب و دستگیری به دادگاه اعزام شده تا به وضعیتشان رسیدگی شود و بعد از دادگاه به خدمت فرستاده می شوند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سرهنگ مسعود فرامرزی فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طبق ماده ۵۸ قانون بیش از یک سال غیبت فرار محسوب شده و افراد دستگیر شده باید برای تعیین تکلیف به دادگاه بروند.

  وی با تاکید بر این مطلب که جلب و دستگیری مشمولان غایب با قوت بیشتری در حال اجرا است از مشمولان غایب درخواست کرد که هرچه سریعتر وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند و منتظر طرح خرید خدمت در آینده نباشند چرا که ستاد کل برنامه ای برای جریمه مشمولان غایب در دستور کار ندارد و این طرح کاملا منتفی شده است.

  فرمانده انتظامی پیشوا گفت: مشمولانی که تا یک سال غیبت کرده باشند سه ماه اضافه خدمت سنواتی دریافت کرده و مشمولانی که غیبت شان بیش از یک سال باشد علاوه بر اعزام به دادگاه به شش ماه اضافه خدمت سنواتی خواهند داشت.

  http://nedayepishva.com/?p=63811&preview=true لینک کوتاه

  ۶۹ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای