امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 17 مه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 01:55 | تعداد بازدید : 4666 نفر | امتیاز خبر :
 • فرمانده انتظامی استان با تبریک ماه مبارک رمضان گفت : پلیس همه تدابیر لازم را برای برقراری فضای مناسب در ماه مبارک رمضان در نظر گرفته است

  به گزارش ندای پیشوا: سردار " عبدالرضا ناظری " در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری ندای پیشوا ، ضمن قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان بیان داشت :با حاکم شدن ...

  به گزارش ندای پیشوا: سردار ” عبدالرضا ناظری ” در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری ندای پیشوا ، ضمن قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان بیان داشت :با حاکم شدن فضای معنوی بر کشور در ماه مبارک رمضان ، پایبندی مردم نیز به رعایت شئونات اسلامی نیز افزایش می یابد امید است جرایم در این ماه  همانند سال های گذشته کاهش داشته باشد.

  وی تصریح کرد: پلیس در سطح شرق استان تهران از هم‌اکنون فضا را برای برگزاری  مراسمات  این ماه و راهپیمایی روز قدس و نماز عید فطر در نظر گرفته است.

  این مقام ارشد انتظامی گفت : پلیس در ماه رمضان تدابیر ویژه ای را برای رفاه حال هموطنان در نظر گرفته و ضمن حضور پررنگ در معابر شهری خصوصا به هنگام افطار و سحر با فعال کردن گشت های انتظامی زمینه آرامش و آسایش بیشتر مردم روزه دار را فراهم می کند.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه یکی از طرح های پلیس  در ماه مبارک رمضان  حضور در تفرج گاهاه و پارک های سطح شهر است افزود : پلیس سعی دارد با حضور پر رنگ خود در این مکان ها با کسانی که بخواهند امنیت را خدشه دار کنند برخورد  قانونی انجام دهد.

  سردار ناظری گفت : فعالیت اغذیه فروشان و مراکز پذیرایی در ماه رمضان تا یک ساعت قبل از اذان مغرب ممنوع بوده و وظیفه پذیرایی از مسافران بین راهی هم بر عهده واحدهای پذیرایی بین راهی است.

  این مقام مسئول اظهار داشت : پلیس در ماه مبارک رمضان با نظارت کامل به واحدهای صنفی از جمله اغذیه فروشی ها، مراکز پذیرایی، کافی شاپ ها و… با آن دسته از واحدها و متصدیانی که شئونات اسلامی را رعایت نکنند قاطعانه برخورد و نسبت به تعطیلی آنها اقدام خواهد کرد.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت : مردم و افرادی که به دلیل مسافرت، بیماری و عوامل دیگر قادر به روزه گرفتن نیستند از هرگونه اعمال و رفتاری که تظاهر به روزه خواری کند  خوداری کنند و طبق قانون روزه‌خواری در منظر عموم ممنوع است و کسانی که اقدام به این کار کنند به مراجع قضایی معرفی خواهند شد .

  سردار ناظری افزود : پلیس با اجرای طرح های مختلف جهت روان سازی ترافیک در محورهای منتهی به محل برگزاری مجالس و سخنرانی ها در ماه مبارک رمضان اقدام خواهد کرد و برای تامین امنیت مطلوب و رفاه حال شهروندان ، حضور گسترده ای در مراسمات ، مساجد و تکایا خواهد داشت.

  رئیس پلیس شرق استان تهران در پایان گفت: با همکاری و تعامل خوب مردم و عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر جرایم کنترل و ناهنجاری های اجتماعی کاهش می یابد .

   

   

  ۱,۰۷۶ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای