امروز : پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 24 مارس, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:51 | تعداد بازدید : 4418 نفر | امتیاز خبر :
 • فرماندار پیشوا: مغازه‌های غیرضروری که تعطیل نکنند پلمب می‌شوند

  حسین عباسی روز دوشنبه به خبرنگار ندای پیشوا گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و دستور رئیس جمهوری، فعالیت کلیه واحدهای غیرضروری به جز واحدهای تأمین کننده مایحتاج عمومی ...

  حسین عباسی روز دوشنبه به خبرنگار ندای پیشوا گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و دستور رئیس جمهوری، فعالیت کلیه واحدهای غیرضروری به جز واحدهای تأمین کننده مایحتاج عمومی مردم و برخی از واحدهای خدماتی تا ۱۵ فروردین ممنوع بوده و متصدیان این واحدها می‌باید نسبت به تعطیلی مغازه‌های خود اقدام کنند.

  وی اظهار کرد: اتاق اصناف شهرستان پیشوا موظف شده تا با همکاری اتحادیه‌ها، نسبت به ابلاغ مصوبه ستاد ملی کرونا اقدام کند و در صورتی که واحدی این دستورالعمل را اجرا نکرد، نسبت به پلمب آن اقدام کنند.

  وی تصریح کرد: طی روزهای اخیر، تعدادی از واحدهای صنفی شهرستان پیشوا با توجه به شرایط عمومی جامعه تعطیل می‌باشند ولی تلاش می‌شود تا طی روزهای آینده کلیه واحدهای غیرضروری شهرستان به طور کامل تعطیل شود تا از شیوع ویروس کرونا جلوگیری شود.

  عباسی تأکید کرد: مقابله با شیوع ویروس کرونا به عزم جدی و همکاری مستقیم مردم نیاز دارد، اگر مردم در خانه بمانند و زنجیره انتقال ویروس کرونا را قطع کنند، این بیماری ریشه‌کن می‌شود.

  وی با اشاره به اجرای طرح غربالگری ویروس کرونا توسط جمعیت هلال احمر گفت: سلامتی افراد وروی به شهرستان پیشوا از سمت شهرستان‌های ورامین و پاکدشت توسط نیروهای جمعیت هلال احمر مورد بررسی قرار گرفته و در صورت مشاهده موارد مشکوک، از ورود آنان به شهرستان جلوگیری می‌شود.

  شهرستان پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده‌ است.
  این شهرستان از شرق به پاکدشت و از غرب به شهرستان ورامین محدود می‌شود.
  بر اساس اعلام سخنگوی وزارت بهداشت و درمان، تا کنون ۲۳ هزار و ۴۹ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۸ هزار و ۳۷۶ نفر بهبود یافته و یک هزار و ۸۱۲ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

   250 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای