امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 1 دسامبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 08:44 | تعداد بازدید : 940 نفر | امتیاز خبر :
 • فرماندار پیشوا: معضل فاضلاب پیشوا با کمک‌ مردم حل می‌شود

  فرماندار پیشوا گفت: معضل فاضلاب پیشوا با کمک‌ مردم حل خواهد شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ابراهیم‌ تاجیک‌نوری فرماندار پیشوا در نشست با مدیرعامل و‌ مسئولان آبفای جنوبشرق استان: آب از موضوعات ...

  فرماندار پیشوا گفت: معضل فاضلاب پیشوا با کمک‌ مردم حل خواهد شد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ابراهیم‌ تاجیک‌نوری فرماندار پیشوا در نشست با مدیرعامل و‌ مسئولان آبفای جنوبشرق استان: آب از موضوعات مهم و حیاتی است که برای مدیریت و مصرف بهینه آن، در کنار اقدامات بازدارنده، باید رویکرد فرهنگی داشت و در جهت فرهنگ‌سازی حرکت کرد.

  وی افزود: برای ساماندهی و‌ جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز در شهرستان پیشوا به صورت جدی ورود کرده و هر آنچه در حوزه اختیارات دستگاه‌هاست، انجام خواهیم داد با توجه به نقش تصفیه‌خانه فاضلاب در تامین بخشی از آب مورد نیاز کشاورزی و فضای سبز و کمک به مباحث زیست محیطی، لازم است با اولویت قرار دادن اتصال فاضلاب‌های خانگی به تصفیه‌خانه، آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی نموده و مردم را به این سمت و سو ترغیب کرد.

  وی گفت: یکی از موضوعات مهمی که در سر فصل برنامه‌های فرمانداری قرار دارد، تامین امنیت نرم است که ثبات این امنیت، محصول ارائه خدمات مناسب از سوی دستگاه‌های خدمات‌رسان می‌باشد و باید به گونه‌ای عمل کنند تا مردم احساس رضایت نمایند.

  انتهای پیام/****

  http://nedayepishva.com/?p=75760&preview=true لینک کوتاه

   44 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای