امروز : دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 29 مارس, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:50 | تعداد بازدید : 8476 نفر | امتیاز خبر :
 • فرماندار پیشوا : فقدان بیمارستان درپیشوا مردم و متولیان امر را به زحمت انداخته است

  به گزارش ندای پیشوا ، حسین عباسی پیش از ظهر شنبه در نشست ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا که با حضور امام جمعه و اعضای شورای تأمین و بخشداران و جمعی ...

  به گزارش ندای پیشوا ، حسین عباسی پیش از ظهر شنبه در نشست ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا که با حضور امام جمعه و اعضای شورای تأمین و بخشداران و جمعی از مدیران در فرمانداری پیشوا برگزار شد اظهار داشت: مقابله با کرونا در گروی همکاری مردم است و در این صورت چرخه انتقال این ویروس قطع خواهد شد.

  عباسی با بیان اینکه فقدان بیمارستان در شهرستان پیشوا مردم و متولیان امر را به زحمت انداخته است گفت: در زمینه تأمین نیازهای شهرستان اقدامات خوبی انجام شده است و بخش عمده‌ای از ملزومات بهداشتی مورد نیاز تأمین شده است.

  فرماندار پیشوا بیان داشت: ضدعفونی اماکن عمومی، ادارات، بانک‌ها، تاکسی، ایستگاه‌های حمل و نقل عمومی و… با همکاری همه نهادها به خوبی انجام شده و همچنان ادامه دارد.

  وی عنوان داشت: شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا یک بحران جهانی است که کشور و شهرستان ما نیز با آن درگیر شده و برای عبور به سلامت از این بحران، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی نقش بسیار مهمی برعهده دارند که باید با ارائه اخبار صحیح و به‌دور از شایعه‌پراکنی برای خروج از این وضعیت کمک کنند.

  عباسی افزود: باید با آموزش‌های خود مراقبتی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، بخشی از اضطراب جامعه را مدیریت نمود.

   

  ۱۲۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای