امروز : سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 13 مارس, 2022 | ساعت انتشار خبر : 13:43 | تعداد بازدید : 604 نفر | امتیاز خبر :
 •  فرماندار پیشوا: ضرورت پیوست فرهنگی و عدالت در همه برنامه‌ها

  فرماندار پیشوا گفت: استفاده از ظرفیت مردمی موجب تقویت و‌ تسریع در کارها می‌شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ابراهیم تاجیک‌نوری فرماندار پیشوا در آئین تکریم و معارفه بخشدار مرکزی اظهار داشت: برای ...

  فرماندار پیشوا گفت: استفاده از ظرفیت مردمی موجب تقویت و‌ تسریع در کارها می‌شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ابراهیم تاجیک‌نوری فرماندار پیشوا در آئین تکریم و معارفه بخشدار مرکزی اظهار داشت: برای خدمت به مردم پیشوا و رساندن شهرستان به جایگاه واقعی خود به دنبال افراد جوان، متخصص، با تجربه، ولایتمدار، فسادستیز، خدمتگزار و بومی هستیم بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب و تاکید ایشان بر برنامه‌محوری دولت، سند تحول دولت مردمی ارائه شد و برش شهرستانی این سند در پیشوا در حال تدوین است.

  وی افزود: بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راهی برای رسیدن به تمدن‌ اسلامی است و همه برنامه‌ها حول همین محور تدوین و اجرا می‌شود بخشدار سابق به عنوان یک مدیر لایق، عملکرد قابل دفاعی را از خود به یادگار گذاشت و اجازه نداد مسائل حاشیه‌ای خللی را در روند خدمت به مردم ایجاد کند.

  تاجیک نوری بیان کرد: بخشدار جدید پیشوا نیز فردی مردمی، جهادی، پیگیر و آشنا به امور دهیاری‌ها و بخشداری‌ها و از خانواده معظم شهدا است پیوست‌ عدالت، پیوست فرهنگی و مردمی بودن لازمه همه برنامه‌ها است؛ اساس کار بر مبنای حضور‌ مردم و مشارکت آنان در همه امور است.

  وی گفت: امامین انقلاب همواره بر اصل مشارکت مردم تاکید کرده‌اند چرا که اگر کارها با اتکا به مردم پیش رود، محکم‌تر، قوی‌تر و سریع‌تر پیش رفته و به ثمر خواهد نشست.

   

  http://nedayepishva.com/?p=80241&preview=true لینک کوتاه

   79 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای