امروز : چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 23 ژوئن, 2022 | ساعت انتشار خبر : 08:51 | تعداد بازدید : 2540 نفر | امتیاز خبر :
 • فرماندار پیشوا خبر داد: راه اندازی آزمایشگاه سنجش سلامت محصولات کشاورزی در پیشوا

  فرماندار پیشوا گفت: آزمایشگاه سنجش سلامت محصولات کشاورزی در پیشوا راه‌اندازی می‌شود/   به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، نشست بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص راه‌اندازی آزمایشگاه سنجش سلامت محصولات کشاورزی در شهرستان پیشوا توسط ...

  فرماندار پیشوا گفت: آزمایشگاه سنجش سلامت محصولات کشاورزی در پیشوا راه‌اندازی می‌شود/

   

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، نشست بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص راه‌اندازی آزمایشگاه سنجش سلامت محصولات کشاورزی در شهرستان پیشوا توسط بخش خصوصی به ریاست ابراهیم تاجیک‌نوری فرماندار و با حضور مدیرکل آزمایشگاه‌های مرجع کنترل غذا، دارو و تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو  و‌ معا‌ون وی، معا‌ون برنامه‌ریزی فرمانداری و‌ روسای جهاد کشاورزی و شبکه بهداشت و‌ درمان برگزار شد.

  در این جلسه در خصوص اخذ مجوز و انجام پیگیری‌ها و هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های مرتبط گفت‌گو‌ شد.

  فرماندار پیشوا گفت: با توجه به اهمیت بخش کشاورزی در تامین امنیت غذایی و همچنین وجود ۱۰۳۵ واحد گلخانه‌ای در پیشوا، راه‌اندازی این آزمایشگاه از نیازهای اساسی منطقه است.
  تاجیک‌ نوری افزود: در سال‌های اخیر، به دلیل توجه بیشتر مردم به سلامتی خودشان، ترجیح مصرف کننده به سمت محصولات سالم سوق یافته و از آن استقبال بیشتری می‌شود.
  وی بیان داشت: با توجه به ظرفیت‌های غنی شهرستان پیشوا در حوزه تولید محصولات کشاورزی، حمایت‌ها و پیگیری‌های لازم‌ را برای راه‌اندازی آزمایشگاه سنجش سلامت محصولات انجام خواهیم داد تا بتوانیم ضمن کمک به حفظ سلامت مردم، محصول سالم و باکیفیت در بازارهای داخلی و‌ خارجی عرضه نماییم.

   90 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای