امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 22 فوریه, 2015 | ساعت انتشار خبر : 21:26 | تعداد بازدید : 4222 نفر | امتیاز خبر :
 • فرماندار پیشوا: تامین مایحتاج شب عید و توزیع آن در شهرستان، مهم و ضروری است

      به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پیشوا با محوریت تامین مایحتاج ضروری مردم در روزهای پایانی سال، در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.     فرماندار شهرستان پیشوا در این جلسه ضمن ...

  فرماندار شهرستان پیشوا ضمن تاکید بر همکاری متقابل دستگاه های مرتبط با موضوع تنظیم بازار، گفت: تامین مایحتاج شب عید و توزیع آن در شهرستان، مهم و ضروری است که باید دستگاه های مرتبط ضمن هماهنگی نگذارند خللی در بازار به وجود آید.

   

  ستاد تنظیم بازار شهرستان پیشوا

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پیشوا با محوریت تامین مایحتاج ضروری مردم در روزهای پایانی سال، در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

   

   

  فرماندار شهرستان پیشوا در این جلسه ضمن تاکید بر همکاری متقابل دستگاه های مرتبط با موضوع تنظیم بازار، گفت: تامین مایحتاج شب عید و توزیع آن در شهرستان، مهم و ضروری است که باید دستگاه های مرتبط ضمن هماهنگی نگذارند خللی در بازار به وجود آید.

   

   

  وی بیان داشت: می بایست اکیپ های بازرسی دقت لازم را داشته باشند تا زمینه خدمت رسانی شایسته به مردم  در سطح شهرستان فراهم آید و انتظارات مردم برآورده شود.

   

   

  ملکوتی خواه افزود: برگزاری جلسات و هماهنگی های ستاد تنظیم بازار شهرستان پیشوا می تواند ضمن رفع مشکلات و کمبودهای موجود در بازار، در عرضه یکنواخت و عادلانه کالا بین مردم شهر و روستا نقش مهمی ایفا کند.

   

   

  وی اظهار داشت: اقلام و اجناسی که در فروشگاه های عرضه مستقیم کالا به  به مردم ارائه می شوند علاوه بر قیمت مناسب باید از کیفیت خوب و مطلوبی برخوردار باشند تا رضایت شهروندان جلب شود.

   

   

  فرماندار پیشوا بیان داشت: اکیپ بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت می بایست در ایام تعطیل، بازرسی در واحدهای صنفی را در دستور کار قرار داده و نسبت به نصب بنر در محل توزیع کالا با قیمت مصوب اقدام نماید.

   

   

  این گزارش حاکی است در پایان این نشست اعضای ستاد تنظیم بازار شهرستان پیشوا نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند و پس از بحث و تبادل نظر، تصمیمات لازم  جهت ارائه خدمات مطلوب تر به مردم اتخاذ شد.

  منبع: پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران

   253 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای