امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 27 ژوئن, 2019 | ساعت انتشار خبر : 18:22 | تعداد بازدید : 11343 نفر | امتیاز خبر :
 • فرماندار پیشوا؛ جنگ اقتصادی و روانی در صورتی بی اثر می ماند

  فرماندار پيشواگفت؛ جنگ اقتصادی و روانی در صورتی بی اثر می ماند. به گزارش نداي پيشوا: فرماندار شهرستان پيشوا  بيان کرد: اگر امید مردم کشورمان به آینده از دست رفت همه تلاش های ...

  فرماندار پیشواگفت؛ جنگ اقتصادی و روانی در صورتی بی اثر می ماند.

  به گزارش ندای پیشوا: فرماندار شهرستان پیشوا  بیان کرد: اگر امید مردم کشورمان به آینده از دست رفت همه تلاش های مسئولان بی اثر می ماند بنابراین لازم است مسئولان جهانی فکر کنند و محلی عمل کنند تا با مدیریت مدرن، آینده خوبی برای جامعه رقم بزنیم.

  عباسی در همایش قدردانی از اصناف شهرستان پیشوا افزود: شرایط عمومی کشور ایجاب می کند اصناف به عنوان بخشی از بدنه جامعه در کنار مسئولان به اعتماد افزایی و امیدآفرینی در بین مردم بپردازند و آرامش روانی را به عنوان عامل اثرگذار پیشرفت و توسعه فراهم کنند.

  وی افزود: جنگ اقتصادی و روانی در صورتی بی اثر می ماند که مردم و مسئولان در کنار هم قرار گیرند و با مودت، انسجام و اتحاد بر مشکلات فائق آیند.

  عباسی گفت: نخستین روزهای شکل گیری انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل تا به امروز، اصناف در پیشبرد اهداف نظام نقش بسزایی داشتند و امروز نیز در صف نخست تحقق شعار رونق تولید قرار دارند.
  عباسی خاطر نشان کرد: اصناف به عنوان رکن اثرگذار در صف نخست رونق تولید، افزایش اشتغال و ساماندهی شرایط عمومی مردم در تأمین مایحتاج قرار دارند.

  فرماندار پیشوا افزود: در حال حاضر بیش از سه هزار و ۴۰۰ واحد صنفی در این شهرستان فعال هستند که سرمایه های خود را به میدان آورده اند و برای تأمین مایحتاج مردم تلاش می کنند.

  ۱,۰۰۸ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای