امروز : یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 8 فوریه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:12 | تعداد بازدید : 13173 نفر | امتیاز خبر :
 • فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در ابعاد معنوی، گفت: امروز همه ملت های آزادی خواه و مبارز جهان از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران الگوبرداری می کنند.

  به گزارش ندای پیشوا؛ حسین عباسی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن تبریک چهل سالگی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ حسین عباسی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن تبریک چهل سالگی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: پس از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، علی رغم همه کارشکنی ها، تهدیدها، هجمه ها و ترورها، با رهبری پیامبرگونه امام راحل(ره) و بعد از آن ‌با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب و با اراده و تلاش و مجاهدت مسئولان و مردم که همیشه در صحنه حضور داشته اند، قله های ترقی و پیشرفت کشور یکی پس از دیگری طی شده است.

  تحقق پیشرفت های مستمر با وجود تحریم ها

  وی به جایگاه بالای جهانی ایران در زمینه های مختلف علمی اشاره کرد و افزود: امروز ایران اسلامی در میان کشورهای توسعه یافته دنیا و در رده های بالایی از پیشرفت های علمی، تکنولوژی، هسته ای، تولیدات دارویی، خودکفایی تولید محصولات کشاورزی، سلول های بنیادی، سایبری و ترمیم ضایعات نخاعی قرار دارد.

  عباسی با اشاره به قدرت منطقه‌ای ایران، اظهار کرد: تحقق زیرساخت های اساسی کشور در موضوعات امنیتی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

  فرماندار شهرستان پیشوا تصریح کرد: علت افتخار و بالیدن به پیشرفت ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می شود، کارشکنی ها و تحریم هایی است که در طول چهل سال انقلاب اسلامی دشمن و استکبار جهانی همواره علیه ملت ایران داشتند.

  وی با بیان اینکه استکبار در طول چهل سال انقلاب اسلامی، هجمه ها و تحریم های گسترده و ظالمانه ای را نسبت به ملت شریف ایران اسلامی اعمال کرده، افزود: هرچند به زعم دشمنان این تحریم ها شکننده و فلج کننده بود و اگر هر کدام از این مباحث در سایر کشورها اتفاق می افتاد کشور و نظام آن کشور را ساقط می کرد اما به برکت ایستادگی مردم و روحیه خودباورانه ای که ملت ایران داشته و دارد، توانسته ایم قله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنیم.

  انقلاب اسلامی ایران الگوی ملت های آزادی خواه جهان

  عباسی با اشاره به اهمیت دستاوردهای انقلاب اسلامی در بعد معنوی که عزت، شرافت و عظمت ملی مردم ایران را به همراه داشته، گفت: امروز در هر گوشه از جهان هستی، اگر ملتی تحت ظلم و ستم واقع می شود و یا کانون مبارزه با استکبار را تشکیل می دهد و آزادی خواهی را دنبال می کند برگرفته و الگوگرفته از ملت شریف ایران است.

  وی با بیان اینکه اخیرا وزیر خارجه آمریکا در خصوص نفوذ ایران و حزب الله هشدار داده است، افزود: این ترس و دلهره استکبار از نفوذ ایران نشأت گرفته که همه از دستاوردهای انقلاب اسلامی در بعد معنوی است و همه ملت های دیگر از انقلاب اسلامی ایران الگوبرداری می کنند.

  فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر اینکه همه ما به انقلاب و نظام اسلامی افتخار می کنیم و باید قدر آن را بدانیم، گفت: انگیزه و روحیه الهی و معنوی مردم، اتحاد آحاد ملت و رهبری ولایت فقیه از عوامل شکل گیری،  پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی است.

  استمرار نظام در گروی پشتیبانی مردم و عمل انقلابی مسئولان

  وی با بیان اینکه استمرار انقلاب نیازمند در صحنه بودن و پشتیبانی مردم، عزم و اراده و عمل انقلابی مسئولان است، افزود: پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی مستحکم است؛ البته در طول ماه های اخیر دشمن تلاش کرده تا با فضاسازی های روانی و رسانه ای جامعه ما را تحت تأثیر قرار دهد که مردم باید هوشیار بوده و همچنان بر باورها و اعتقادات خود ایستادگی کنند.

  عباسی با اشاره به اینکه قطعا از این گذرگاه نیز با سربلندی عبور خواهیم کرد، افزود: با روحیه و باور و اعتقادات مردم و مدیریت عالمانه رهبر معظم انقلاب و همت مسئولان خدمتگزار جمهوری اسلامی ایران، ملت ایران خواب و خیال دشمنان را آشفته خواهند کرد و پیروزی به قطع یقین از آن ملت شریف ایران خواهد بود.

  بخشی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در پیشوا

  وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در شهرستان پیشوا دستاوردهای بزرگ و خوبی داشته است، افزود: ارتقای پیشوا به شهرستان و تقویت و ارتقای سطح مدیریت عالی شهرستان، استقرار ادارات و افزایش و ارتقای سطح خدمات عمومی به مردم و عمران و آبادانی شهر و روستاها از دستاوردهای انقلاب است که تحولات چشمگیر آن در سطح منطقه مشهود است.

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به اینکه در بحث توسعه مراکز علمی و دانشگاهی دستاوردهای خوبی در پیشوا حاصل شده، تصریح کرد: امروز عالم پروری در منطقه صورت می گیرد و گسترش فضاهای آموزشی یکی از افتخارات و خدماتی است که انقلاب اسلامی برای مردم منطقه ما داشته است.

  وی با بیان اینکه پیشرفت های چشمگیری در ترویج روش های نوین کشت و زارعت در شهرستان ایجاد شده، افزود: تأسیس شهرک صنعتی و استقرار صنایع و واحدهای تولیدی، هرچند نیازمند تقویت است ولی پایه گذاری آن نشان دهنده عزم و اراده مسئولان برای پیشرفت و ترقی شهرستان است.

  عباسی به اقدام های صورت گرفته در حوزه بهداشتی و درمانی اشاره کرد و گفت: احداث درمانگاه تأمین اجتماعی، درمانگاه شهید مهتدی، مرکز جامع سلامت و تأسیس خانه های بهداشت نشان دهنده توجه به نیازهای بهداشتی و درمانی منطقه است؛ هرچند در این زمینه با مشکلاتی روبرو هستیم که انشاءالله با رایزنی و تلاش بی وقفه، این مشکلات برطرف خواهد شد.

  وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه عمران شهری و روستائی و هماهنگی خوب مدیران این بخش، اذعان کرد: با اعتبارات بسیار بالایی که طی سال‌های ۹۵ تاکنون به حوزه شهری و روستایی این شهرستان اختصاص یافته،  تحولات فراوانی در زمینه عمران شهری و روستایی اتفاق افتاده‌ است.

  کلنگ فرهنگسرای بزرگ پیشوا به زمین زده خواهد شد

  فرماندار پیشوا به افزایش سرانه های ورزشی در شهرستان اشاره کرد و گفت: تأسیس و افتتاح سالن های ورزشی و ادامه عملیات اجرایی ورزشگاه ۵ هزار نفری در سال ۹۷ از جمله اقداماتی است که به منظور افزایش نشاط و سلامت اجتماعی مردم صورت گرفته است.

  وی با بیان اینکه توجه به ابعاد اجتماعی و فرهنگی مردم نیز از اولویت های برنامه ریزی در منطقه است، افزود: در بحث فرهنگی نیز در روزهای آینده کلنگ احداث فرهنگسرای پیشوا به زمین زده می شود و تلاش می کنیم در کوتاه ترین زمان ممکن به مردم انقلابی پیشوا تحویل داده شود.

  عباسی افزود: در ایام الله دهه فجر ۳۰ طرح و پروژه عمرانی با اعتباری حدود ۱۵ میلیارد تومان در بخش خصوصی و دولتی بهره برداری و کلنگ زنی می شود که عایدات آن به نفع عموم مردم خواهد بود.

  پیشوا تا  تا سال ۱۴۰۰ متحول خواهد شد

  وی با بیان اینکه نیازمندی ها و مشکلات منطقه احصاء شده و نسبت به آنها آگاه هستیم، تصریح کرد: با هماهنگی مجموعه مدیریتی شهرستان و حمایت مسئولان استانی و کشوری و با توجه به ابلاغ سند توسعه شهرستان و استان تهران، تا سال ۱۴۰۰ تغییرات و تحولات چشمگیری در همه شهرستان ها به خصوص پیشوا که مردم آن به گردن مسئولان و انقلاب دین دارند ایجاد خواهد شد.

  تحقق اقتصاد مقاومتی مستلزم مشارکت مردم

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب بر اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید کالای ایرانی، گفت: رونق تولید بدون مشارکت مردم و بخش خصوصی محقق نخواهد شد و اگر بنا باشد اقتصاد مقاومتی را به نحو شایسته و مطلوب اجرا کنیم، همه باید مشارکت کنند.

  وی به اهمیت حمایت از محصولات داخلی برای ایجاد اشتغال و رونق تولید اشاره و تصریح کرد: باید با قاچاق کالا و دام که بخشی از منطقه ما را نیز تحت تأثیر قرار داده به صورت جدی مقابله شود.

  عباسی افزود: افرادی که از شهرهای دور برای خرید دام های شما مراجعه می کنند، دلسوز نیستند بلکه در راستای اهدافی که دشمنان طراحی کرده اند قدم بر می دارند که امیدواریم با آگاهی عالمانه شما این خطرات نیز برطرف شود.

  وی با بیان اینکه تأمین معیشت مردم یکی از دغدغه های اصلی مسئولان شهرستان است، افزود: اقدامات خوبی در جهت تنظیم بازار و توزیع کالاهای اساسی با نرخ دولتی در جهت رفاه مردم صورت گرفته است.

  شهرستان پیشوا پیشتاز اجرای برنامه های فرهنگی باشد

  فرماندار شهرستان پیشوا به اجرای برنامه های فرهنگی و ضرورت پیشتاز بودن شهرستان در این حوزه اشاره کرد و گفت: در این راستا هفته فرهنگی شهرستان از چهارم تا یازدهم اسفند برگزار می شود و همه نهادها و دستگاه های اجرایی پیشوا در موضوعات مختلف برنامه هایی را با رویکرد فرهنگی تدارک دیده و اجرا خواهند کرد که استقبال خوب مردم موجبات دلگرمی دست اندرکاران و ارائه برنامه های قوی تری در آینده خواهد شد.

  عباسی با بیان اینکه هر آنچه امروز داریم مرهون خون شهدای انقلاب اسلامی است، افزود: یادواره شهدای شهرستان ۲۴ بهمن با حضور یکی از فرماندهان عالی رتبه سپاه پاسداران در شهرستان برگزار می شود.

  ضرورت حمایت قاطع و منسجم مردم از نظام و رهبری

  وی به اهمیت راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال اشاره کرد و گفت: شرایط امسال بسیار حساس و ویژه است و باید همانطور که در همه برنامه ها حضور گسترده ای دارید، در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با انسجام حمایت قاطع خود را از نظام و رهبری نشان داده و در جشن ملی استقلال کشورمان حماسه ای دیگر خلق کنید.

  ۱,۲۶۶ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای