امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 11 مه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:19 | تعداد بازدید : 374 نفر | امتیاز خبر :
 • فرماندار: سرمایه گذاران شهرک صنعتی پیشوا را انتخاب نمی کنند

  به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار شهرستان پیشوا گفت: سرمایه گذاران بخش خصوصی، شهرک صنعتی پیشوا را که دروازه خروجی استان تهران است را انتخاب نکرده و به سایر شهرک ها کوچ می ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار شهرستان پیشوا گفت: سرمایه گذاران بخش خصوصی، شهرک صنعتی پیشوا را که دروازه خروجی استان تهران است را انتخاب نکرده و به سایر شهرک ها کوچ می کنند.

  حسین عباسی با بیان اینکه پیشوا دروازه خروجی استان تهران در جنوب شرق استان است افزود: باید تلاش کنیم تا با دادن مزایای جذاب به سرمایه گذاران آنان را برای حضور در این شهرک که رونق اقتصادی برای این شهرستان به همراه دارد تشویق کنیم.
  وی تصویب خروج شهرک صنعتی پیشوا از محدودیت شعاع ۱۲۰ کیلومتر، ارائه تخفیف در تعرفه ها، تغییر در قیمت اولیه، تقسیط در پرداخت و تنفس پرداخت های اولیه برای سرمایه گذاران شهرک صنعتی پیشوا را از جمله مزایایی ذکر کرد که می تواند سرمایه گذاران را برای حضور در این منطقه اقتصادی ترغیب کند.
  عباسی اظهار داشت: سال گذشته مکاتباتی با استانداری تهران در خصوص ارائه مشوق به سرمایه گذاران صورت گرفت و به نظر می رسد که با نگاه مثبت مجموعه استان، می توان آینده خوبی را برای این منطقه اقتصادی با حمایت های شرکت شهرک های صنعتی استان انتظار داشت.
  فرماندار پیشوا با اشاره به قابلیت شهرستان در بخش کشاورزی گفت: استقرار صنایع تبدیلی و تکمیلی این بخش و صنایع غذایی در اولویت شهرک صنعتی پیشوا قرار دارد.
  وی تصریح کرد: در حالی که پیشوا از نظر کشاورزی، از شهرستان های پیشرو در استان تهران به حساب می آید ولی صنعت در شهرستان بسیار ضعیف است و ضروری است تا از ظرفیت کشاورزی جهت توسعه صنعتی به نحو مطلوب استفاده کنیم.
  عباسی افزود: بنا داریم با توجه به پتانسیل شهرستان در بخش کشاورزی، بیشتر صنایع تبدیلی و تکمیلی این بخش و صنایع غذایی را در شهرک صنعتی پیشوا مستقر کنیم.
  وی تأکید کرد: سرمایه گذاران همواره سهل الوصول ترین و پیشرفته ترین شهرک ها را انتخاب می کنند؛ لذا باید مشوق هایی را برای سرمایه گذاری در پیشوا در نظر گرفت.
  پیشوا با ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

  ۷۴۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای