امروز : یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 28 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 12:11 | تعداد بازدید : 3396 نفر | امتیاز خبر :
 • فرماندار تأکید کرد:ضرورت اهتمام معلمان به تربیت چند وجهی دانش آموزان پیشوایی

  فرماندار شهرستان پیشوا بر ضرورت تربیت چند وجهی دانش آموزان تأکید کرد و گفت: از آموزگاران شهرستان انتظار می رود دانش آموزانی اخلاق مدار، با دانش و اجتماعی پرورش دهند. به گزارش ندای ...

  فرماندار شهرستان پیشوا بر ضرورت تربیت چند وجهی دانش آموزان تأکید کرد و گفت: از آموزگاران شهرستان انتظار می رود دانش آموزانی اخلاق مدار، با دانش و اجتماعی پرورش دهند.

  به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی در جمع مسئولان و دبیران هنرستان تربیت بدنی راودمند اظهار کرد: پرداختن به حوزه های مختلف و تربیت چند وجهی دانش آموزان امری مهم در سیستم آموزشی است.

  فرماندار شهرستان پیشوا افزود: از دبیران تلاشگر و پویای شهرستان انتظار می رود دانش آموزانی اخلاق مدار، با دانش و اجتماعی پرورش دهند.

  وی با بیان اینکه فرهنگیان از سرآمدان جامعه و کشور هستند، تصریح کرد: تزریق امیدآفرینی در مدارس و بین دانش آموزان گامی مهم و رو به جلو در راستای موفقیت علمی و فرهنگی دانش آموزان است‌.

  عباسی گفت: از ابتدای انقلاب هرجا که مشارکت به موقع مردم را داشتیم دشمن عقب نشینی کرده و همه ما وظیفه داریم در این موقعیتی که دشمن قصد تضعیف روحیه جامعه ما را دارد فضای جامعه را مهیای حضور حداکثری مردم در انتخابات نماییم تا بار دیگر سرافراز و سربلند بوده و دشمنان را به عقب نشینی وادار کنیم.

  ۳۸۸ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای