امروز : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۵ آذر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۱۸ | تعداد بازدید : 167455 نفر | امتیاز خبر :
 • فرصت ها و مدیریت ها گذرا و آزمایشی برای سنجیدن میزان خدمت به مردم است

  فرصت ها و مدیریت ها گذرا و آزمایشی برای سنجیدن میزان خدمت به مردم است رئیس دادگستری شهرستان پیشوا گفت: فرصت ها و مدیریت ها گذرا وعاریه ای است و در حقیقت آزمایشی ...

  فرصت ها و مدیریت ها گذرا و آزمایشی برای سنجیدن میزان خدمت به مردم است

  رئیس دادگستری شهرستان پیشوا گفت: فرصت ها و مدیریت ها گذرا وعاریه ای است و در حقیقت آزمایشی برای سنجیدن میزان خدمت به مردم است، باید عملکردمان نمادی برای آیندگان باشد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین شمس در جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا که با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد ضمن گرامیداشت ایام ماه ربیع اظهار داشت: ماه ربیع متعلق به رسول خدا است که در قرآن به عنوان یک الگو و نماد تعبیر شده است و معرفی ایشان بعنوان اسوه و الگو به حق است.

  وی افزود: صرف شعار نیست که در کلام و سخنرانی هایمان از این واژگان استفاده کنیم منتهی در عمل مخالف آنچه بعنوان اسوه ما معرفی شده است عمل کنیم.

  رئیس دادگستری شهرستان پیشوا با اشاره به محورهای جلسه شورای اداری بیان کرد: متاسفانه کاستی هایی در شهرستان پیشوا دیده می شود که خوشبختانه با حضور حسین عباسی، فرماندار کنونی شهرستان حرکت هایی در حال شکل گیری است و دور از انصاف است که بگوییم حرکت مثل سابق ثابت است.

  وی در ادامه افزود: درخواست مردم افزایش تحرکات و پر رنگ شدن حضور مسئولان به خصوص مدیران ارشد است و باید با گذشته فرق داشته باشد.

  حجت الاسلام شمس با تاکید بر گذر مسئولان از مرز شعار بیان کرد: اگر بنا باشد در عمل متوقف شویم، شعارهای چهلمین سال انقلاب هر مقدار در بنرهای زیبا در سطح شهر نوشته شود فایده ای نخواهد داشت.

  وی افزود: عملکرد نظام در شهرستان همان عملکرد مسئولان است، هرچه در توان داریم باید برای نظام بگذاریم همانند مدیران جهادی که هرچه در توان داشتند برای انقلاب هزینه نمودند.

  رئیس دادگستری شهرستان پیشوا خاطر نشان کرد: فرصت ها و مدیریت ها گذرا وعاریه ای است و در حقیقت آزمایشی برای سنجیدن میزان خدمت به مردم است، باید عملکردمان نمادی برای آیندگان باشد.

  وی در پایان گفت: مراقب موقعیت وجایگاه خود در نظام جمهوری اسلامی باشیم که نه تنها فایده ای برای ما نداشته بلکه روزی به خاطر آن مواخذه شویم.

  انتهای پیام/*

  ۴۹۴ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای