امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۶:۲۶ | تعداد بازدید : 12617 نفر | امتیاز خبر :
 • فراموشی غدیر نادیده گرفتن ولایت است/روشنفکران بی دین کلاه بر سر دینداران جاهل میگذارند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه پیشوا ضمن تبریک دهه امامت و ولایت اظهار داشت:اتصال این دهه مبارک به بزرگترین ...

  فراموشی غدیر نادیده گرفتن ولایت است/روشنفکران بی دین کلاه بر سر دینداران جاهل میگذارند

  خطیب جمعه پیشوا گفت: باید مراقب باشیم، امروز روشنفکران بی دین کلاه بر سر دینداران جاهل می گذارند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه پیشوا ضمن تبریک دهه امامت و ولایت اظهار داشت:اتصال این دهه مبارک به بزرگترین عید شیعیان ،روز جاودانه جانشینی پیغمبر ص که نصیب امیر والایی ها می شود در حقیقت تاج مباهاتی بر سر امیرالمومنین ع نهاده می شود.

  وی افزود:ادیان آسمانی برای امت هدف مشخص می کنند و برای آن الگویی مانند امیر المومنین به عنوان ولی امر مسلمین برای حکومت دینی والهی معرفی می کنند.

  باقری با اشاره به اینکه الگوی جامعه اسلامی نباید ذره ای به دور از معنویت و مدیریت باشد بیان نمود:
  انتخاب فرد جامع الشرایطی مانند امیرالمومنین ع که هیچ نقصی در درون او وجود نداشت و نقطه سیاهی در زندگی او وجود نداشته است به عنوان رهبر جامعه اسلامی حائز اهمیت است.

  وی در ادامه افزود : ایستادگی انقلاب اسلامی ایران با آن قدرت و شجاعت در برابر ابر قدرت های جهان مخصوصا آمریکا به رهبری امام راحل و بعد از آن جانشینی مقام معظم رهبری از پشتوانه ای به نام امیر المومنین نشات گرفته است.

  خطیب جمعه پیشوا گفت:با وجود امام و پیشوای حکومت اسلامی ترس معنایی ندارد ،همانطور که این پشتوانه باعث سقوط حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی شد و در هشت سال دفاع مقدس با هجمه های فراوان پیروز شدیم.

  وی با اشاره به اینکه دو گروه بیشترین ضربه را به جامعه اسلامی وارد ساختند بیان داشت:افراد زیرک،باهوش و خواص سیاستمدار اما بی دین و بی اخلاق از یک طرف و دیندارهای بی درک ،کج فهم و بی بصیرت از سوی دیگر ضربه های فراوان از آغاز حکومت اسلامی تا کنون وارد ساختند.

  باقری افزود: باید مراقب باشیم، امروز روشنفکران بی دین کلاه بر سر دینداران جاهل می گذارند.

  امام جمعه پیشوا گفت:امروز یک اشاره رهبری کافیست ،همان طور که با وجود فتنه های فراوان از ابتدای انقلاب تا کنون مردم خودجوش وارد میدان شدند و امام خود را تنها نگذاشتند.

  وی با تاکید بر جدی گرفتن ایام عید غدیر خاطر بیان داشت: هر چه داریم از عید غدیر است ،متاسفانه چون این ایام جدی گرفته نشد گرفتار حادثه ای مانند محرم شدیم و بلایی بر سرمان آمد که تا قیامت فراموش نخواهیم کرد.

  امام جمعه پیشوا افزود:چون غدیر فراموش شد ولایت نادیده گرفته شد، برای غدیر با جشن های باشکوه ،اطعام ،نوشتن کتاب ، مقاله و سخنرانی سرمایه گذاری کنیم.

  باقری ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهدای دولت و کارمند اظهار کرد: شهیدان باهنر و رجایی دو نمونه از یاوران برجسته امام راحل و انقلاب بودند ،افرادی خادم و دلسوز و مردمی بودند که وجودشان با آرمان های انقلاب آمیخته شده و به عنوان عناصر فراموش نشدنی و هویت اصلی انقلاب بودند.

  وی افزود :هفته دولت بهانه خوبی است تا دولت مردان گزارش خدمات انجام شده را ارائه دهند و باعث امیدواری مردم شوند تا جلوی برنامه های دشمن برای ناامید کردن مردم نسبت به خدمات نظام اسلامی گرفته شود.

  امام جمعه پیشوا گفت:استاندار تهران در هفته دولت به پیشوا سفر می کند و امیدواریم در این سفر گزارش هایی از مصوبات به امضا رسیده در سفر ۸ماه قبل نمایندگان دولت به شهرستان پیشوا ارائه دهند.
  باقری در پایان گفت:از چهل سال آغاز انقلاب تا کنون جنگ ها و فتنه های زیادی علیه ملت ایران صورت پذیرفت اما خداوند متعال در تمام شرایط،سخت پشتیبان ملت بود و روسیاهی برای کسانی ماند که ادعای فراوان داشتند و امروز در مدیریت مانده اند.

  انتهای پیام/*


   

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای