امروز : پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 17 فوریه, 2015 | ساعت انتشار خبر : 22:18 | تعداد بازدید : 4937 نفر | امتیاز خبر :
 • فرآورده های دامی پیشوا در چندین مرحله کنترل بهداشتی می شود

    به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، کارگروه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا به ریاست عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان پیشوا به منظور بررسی چالش های پیش رو و اتخاذ راهکارهای مناسب در حوزه ...

  رئیس شبکه دامپزشکی پیشوا گفت: شهرستان پیشوا با تولید بخش عظیمی از فرآورده های دامی، نقش به سزایی را در استان ایفا می کند و در همین راستا با حساسیت ویژه دامپزشکان و کنترل بهداشتی در چندین مرحله، محصولات با کیفیت به بازار مصرف عرضه می گردد.

   

  کارگروه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، کارگروه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا به ریاست عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان پیشوا به منظور بررسی چالش های پیش رو و اتخاذ راهکارهای مناسب در حوزه بهداشت و درمان برگزار شد.

   

   

  فرماندار شهرستان پیشوا در این جلسه با تاکید بر ضرورت مقوله بهداشت و درمان، گفت: بهداشت و درمان از اصلی ترین مبانی حقوق شهروندی است و می طلبد مدیران ادارات اهتمام ویژه ای به این امر داشته باشند.

   

   

  عباس ملکوتی خواه پیشرفت در یک جامعه را منوط به سلامت مردم آن جامعه توصیف کرد و افزود: جامعه ای که سالم نباشد نمی تواند ترقی کند  و لذا برای سوق دادن جامعه به سوی پیشرفت ابتدا باید بهداشت جسمی و روانی افراد آن تامین گردد.

   

   

  دکتر مقدم رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان پیشوا نیز در این جلسه با تاکید بر ضرورت بهداشت فرآورده های غذایی با منشاء دامی، گفت: شهرستان پیشوا با تولید بخش عظیمی از فرآورده های دامی، نقش به سزایی را در استان ایفا می کند و در همین راستا با حساسیت ویژه دامپزشکان و کنترل بهداشتی در چندین مرحله، محصولات با کیفیت به بازار مصرف عرضه می گردد.

   

   

  گفتنی است دراین جلسه به ضرورت ساماندهی فاضلاب های خانگی تا زمان تکمیل تصفیه خانه و خط انتقال فاضلاب شهری تاکید شد.

   

  منبع: پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران

   

  ۱۱۷ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای