امروز : دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 24 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 11:58 | تعداد بازدید : 2663 نفر | امتیاز خبر :
 • غربالگری ۲۵۰ هزار نفر در ورامین در طرح شهیدسلیمانی

  فرماندار ورامین از غربالگری 250 هزار نفر در ورامین در طرح شهیدسلیمانی خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین در جلسه ستاد کرونا این شهرستان اظهار داشت: در ...

  فرماندار ورامین از غربالگری ۲۵۰ هزار نفر در ورامین در طرح شهیدسلیمانی خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین در جلسه ستاد کرونا این شهرستان اظهار داشت: در جریان اجرای طرح بسیج محله محور موسوم به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که از اول آذرماه امسال اغاز شده سلامتی ۲۵۰ هزار نفر از شهروندان ورامینی پایش و مورد بررسی قرار گرفت.

  وی افزود: این طرح با مشارکت ۴۴۰ بسیجی آموزش دیده، سپاه پاسداران و شبکه بهداشت ودرمان اجرایی شده و تاکنون با استفاده از توان ۱۸۰ پایگاه فعال و ۷۶ تیم همکار با شبکه بهداشت و ۲۴۱ تیم پایش طرح خانه به خانه سلامتی ۲۵۰ هزار نفر مورد بررسی قرار گرفته است.

  فرماندار ورامین تصریح کرد: در این ایام نیروهای بسیج علاوه بر توزیع ۴۶۲ بسته معیشتی بین نیازمندان ۵۲۲ نفر از افراد مشکوک را به شبکه بهداشت ارجاع داده ۳۰۰ مکان عمومی را ضدعفونی کرده و ۴۶۰ بسته بهداشتی بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از کرونا توزیع کردند در زمان اجرای طرح شهیدسلیمانی عوامل شبکه بهداشت ۱۸۱۰ مورد تست کرونا انجام دادند که از این تعداد ۱۸۹ مورد مثبت بود.

  وی گفت: طی این مدت ۴۹۸۵ نفر به مراکز منتخب درمانی مراجعه و خدمات لازم را دریافت کردند به منظور بررسی وضعیت رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی واحدهای صنفی از زمان اجرای طرح شهید سلیمانی تاکنون ۶۲۳۲ مورد بازرسی ها به صدور ۱۰۸۴ مورد اخطار و ۳۵ مورد پلمب منجر شد.

  وی همچنین از گنذزدایی ۱۷ مکان عمومی و ویزیت ۱۳۴ نفر در منزل و ارجاع ۷ نفر به بیمارستان توسط تیم مراقبت در منزل خبر داد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69232&preview=true لینک کوتاه

   309 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای