امروز : پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۵ دی, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۲۳:۳۸ | تعداد بازدید : 68840 نفر | امتیاز خبر :
 • عملیات نوسازی ۱۵۰ هکتار از اراضی کشاورزی پیشوا آغاز شد.

  مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اعلام کرد: عملیات اجرایی پروژه تجهیز و نوسازی اراضی کشاورزی (تسطیح) در 150 هکتار از اراضی شهرستان پیشوا آغاز شد. به گزارش ندای پیشوا؛ ...

  مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اعلام کرد: عملیات اجرایی پروژه تجهیز و نوسازی اراضی کشاورزی (تسطیح) در ۱۵۰ هکتار از اراضی شهرستان پیشوا آغاز شد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ امین روشنی در بازدید کارشناسی از پروژه های در حال اجرای حوزه آب و خاک استان تهران گفت: بازدید از این پروژه ها در راستای تسریع در اجرای دقیق تر و هرچه بهتر طرح های آب و خاک و رفع موانع و مشکلات موجود بصورت مستمر توسط همکاران آب و خاک صورت می گیرد.
  وی ادامه داد: در این راستا طرح های آب و خاک و سد درده فیروزکوه مورد بازدید قرار گرفت.
  روشنی از جانمایی خطوط پروژه و شروع عملیات اجرایی طرح ۵۰ هکتاری آبیاری کم فشار در ملارد خبر داد و گفت: این پروژه متعلق به شرکت توسعه باغات سبز به مساحت ۵۰ هکتار است که در روستای حسین آباد دهستان اخترآباد شهرستان ملارد واقع شده است.
  مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان تهران افزود: کارشناسان ستادی و شهرستانی این مدیریت همچنین از طرح های آب و خاک ری از جمله کانال نواب صفوی و تصفیه خانه جنوب ری نیز بازدید کردند.

  ۷۲۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای