امروز : پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 21 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 18:35 | تعداد بازدید : 686 نفر | امتیاز خبر :
 • عملکرد مثبت مدیران موجب افزایش امید و اعتماد در جامعه می شود

  فرماندار پیشوا با اشاره به این که عملکرد مثبت مدیران موجب افزایش امیدو اعتماد در جامعه می شود گفت: مسئولان باید با خدمت صادقانه به مردم قدردان نعمت انقلاب باشند/ به گزارش خبرگزاری ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به این که عملکرد مثبت مدیران موجب افزایش امیدو اعتماد در جامعه می شود گفت: مسئولان باید با خدمت صادقانه به مردم قدردان نعمت انقلاب باشند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در آئین معارفه بخشدار جلیل آباد اظهار داشت: مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی به صورت امانت در دوش مدیران نهادینه می شود و خدمت در این نظام که دارای پشتوانه الهی و معنوی است فرصتی برای خدمت به مردم بوده و جای شکرگذاری دارد.

  وی افزود: مسئولان با خدمت صادقانه به مردم که صاحبان اصلی نظام و انقلاب هستند می توانند قدردان نعمت انقلاب و موقعیت هایی باشند که در اختیار آنها گذاشته شده است.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا، مجاهدت های امام راحل(ره) و ایستادگی مردم شکل گرفته و تداوم یافته است و هدف خدمت در این نظام خدمت به مردم و کسب رضایت حق تعالی است.

  وی گفت: کارگزاران نظام از سمت مردم و به نمایندگی از آنان منصوب می شوند و عملکرد مثبت مدیران امیدواری و اعتماد مردم را افزایش می دهد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69119&preview=true لینک کوتاه

   203 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای