امروز : چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 27 سپتامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:16 | تعداد بازدید : 1130 نفر | امتیاز خبر :
 • عملکرد دستگاه قضا شاخص و میزان فعالیت سایر بخش ها است/ لزوم ارتقای لجستیک نیروی انتظامی پیشوا

  دادستان عمومی و انقلاب پیشوا با اشاره به لزوم ارتقای لجستیک نیروی انتظامی این شهرستان گفت: عملکرد دستگاه قضا شاخص و میزان فعالیت سایر بخش ها است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مرتضی ...

  دادستان عمومی و انقلاب پیشوا با اشاره به لزوم ارتقای لجستیک نیروی انتظامی این شهرستان گفت: عملکرد دستگاه قضا شاخص و میزان فعالیت سایر بخش ها است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مرتضی طهماسبی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پیشوا در دیدار با فرماندار این شهرستان اظهار داشت: عملکرد دستگاه قضائی شاخص و میزانی برای فعالیت سایر دستگاه ها است تعامل حاکم میان مجموعه قضایی و انتظامی شهرستان حاصل تعامل و هماهنگی هایی است که در شورای تامین وجود دارد.

  طهماسبی تصریح کرد: دستگاه قضایی شهرستان مجموعه ای بسیار هماهنگ است و تمام تلاش خود را برای اجرای عدالت و نظارت و پیگیری حقوق عامه به کار می گیرد زمانی که مجموعه قضایی از هماهنگی درونی برخوردار نباشد دستوری که صادر می کند نیز برای عوامل اجرایی حجیت نخواهد داشت.

  وی ادامه داد: نیروی انسانی و لجستیک نیروی انتظامی به عنوان بازوی اجرای قوه قضائیه نیازمند تقویت است تا بتوانیم وظیفه سازمانی خود و نیروی انتظامی را در حد اعلاتری پیگیری کنیم.

   

  http://nedayepishva.com/?p=66434&preview=true لینک کوتاه

   46 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای